Reklamní předměty a firemní dárky

Reklamní předměty od českého výrobce

Chcete se odlišit od ostatních a nechcete pro svůj marketing využívat stále stejné reklamní a dárkové předměty z Číny?

Právě jste našli originální a užitečné reklamní předměty přímo od českého výrobce pro vaše obchodní partnery, klienty, zákazníky či zaměstnance, které vám vyrobíme na míru dle vašich požadavků. Reklamní předměty pro vás vyrábíme v našem závodě s výhledem na Jizerské hory a vrchol Ještěd.

Hledáte hodnotnější dárkové boxy plné dárků? Nebo raději darujete svým klientům reklamní kosmetikuhrnekplecháček nebo reklamní sladkostičokoládučaj či víno? Vybírejte z naší nabídky.

Zobrazen 1. – 45. z 251 výsledků

Botanica kosmetická sada gel 200 ml, šampon 200 ml a mýdlo 100 g – levandule

369,00   bez DPH
Kosmetický dárkový balíček složený z výrobků prémiové kosmetiky Botanica Bohemia s vůní levandule. Originální dárková sada obsahuje sprchový gel 200 ml, vlasový šampon 200 ml a ručně vyráběné toaletní mýdlo 100 g s extraktem z bylin a vůní levandule.
Vyberte možnost

Botanica kosmetická sada gel 200ml, šampon 200ml a mýdlo 100g – konopí

369,00   bez DPH
Kosmetický dárkový balíček složený z výrobků prémiové konopné kosmetiky Botanica Bohemia. Originální konopná dárková sada obsahuje sprchový gel 200 ml. vlasový šampon 200 ml a ručně vyráběné toaletní mýdlo 100 g.
Vyberte možnost

Botanica kosmetická sada gel 200 ml, šampon 200 ml a mýdlo 100 g – růže

369,00   bez DPH
Kosmetický dárkový balíček složený z výrobků prémiové kosmetiky Botanica Bohemia - šípky a růže. Originální dárková sada obsahuje sprchový gel 200 ml. vlasový šampon 200 ml a ručně vyráběné toaletní mýdlo 100 g s extrakty z šípků a květů růže.
Vyberte možnost

Dřevěný svícen ve tvaru srdce s vlastním potiskem

89,00   bez DPH
Dřevěný dekorační svícen ve tvaru srdce s vlastním potiskem. Darujte vašim klientům originální dřevěný reklamní dárek s vaším logem nebo textem.
Vyberte možnost

Vonná svíčka ve skle s vlastním potiskem

129,00   bez DPH
Vonná svíčka ve skle s vlastním potiskem. Darujte vašim klientům originální voňavý reklamní dárek s vaším obrázkem, logem nebo textem.
Vyberte možnost

Dárková dřevěná bedna k novému roku – PF 2024

559,00   bez DPH
Dřevěná dárková bedna pro uvítání nového roku. Milý firemní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery s vlastním potiskem.  
Vyberte možnost

Novoroční dřevěná bedna PF 2024 s prosecco s vlastním potiskem XXL

1 299,00   bez DPH
Dřevěná dárková bedna s novoročním potiskem PF 2024. Milý vánoční dárek pro vaše významné klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance. Na potištěné víko je možné doplnit vaše, text nebo obrázek.
Vyberte možnost

Dárková dřevěná bedna – Vánoční pohoda

559,00   bez DPH
Vánoční dřevěná dárková bedna. Dárková krabice plná originálních výrobků je milý reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery s vlastním potiskem.
Vyberte možnost

Dárková dřevěná bedna velká – Vánoční pohoda

679,00   bez DPH
Velká dřevěná dárková krabice s vlastním potiskem. Dárková krabice plná vánočních dárků. Skvělý reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery.
Vyberte možnost

Vánoční kosmetický balíček – 4x pralinky do koupele

239,00   bez DPH
Vánoční pralinky do koupele jsou originální kosmetický balíček, který obsahuje 4 pěnivé a šumivé do vany. Překvapte své klienty nebo zaměstnance originálním a praktickým kosmetickým dárkem, který jí připomene, že jsou pro vás velmi důležití. Navíc jim přinese chvíle plné klidu, odpočinku a relaxace.
Vyberte možnost

Vánoční kosmetický balíček 2x sprchový gel 200 ml – domeček

174,00   bez DPH
Exkluzivní kosmetický balíček je skvělý vánoční dárek pro vaše klienty v originálním obalu. Při pohledu na domeček se každému hned vybaví pohoda Vánoc. Darujte skvělý dárek k Vánocům se zimní tématikou.
Vyberte možnost

Vánoční kosmetická sada – vánoční čas (šípek a růže)

169,00   bez DPH
Vánoční kosmetická sada s extrakty s vůní jablka a skořice s vlastním logem na obalu. Skvělý vánoční dárek pro vaše klientky.
Vyberte možnost

Vánoční kosmetická sada – Veselé Vánoce (jablko skořice)

169,00   bez DPH
Dárkové balení vánoční kosmetiky s extrakty s vůní jablka a skořice. Originální dárková sada kosmetiky složená ze dvou sprchových gelů 100 ml a vonné karty. Skvělý dárek k Vánocům pro ženy, kolegyně nebo kamarádky.
Vyberte možnost

Vánoční kosmetická sada s logem firmy – vánoční přání

149,00   bez DPH
Vánoční kosmetický balíček pro vaše oblíbené klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance. Darujte originální kosmetickou sadu s vaším logem, obsahující sprchový gel a vlasový šampon s vánoční vůní jablka a skořice. Netradiční kosmetický firemní dárek.
Vyberte možnost

Kosmetická sada kniha – Andělské objetí – gel 250 ml a šampon 250 ml

149,00   bez DPH
Vánoční kosmetický balíček pro vaše klienty a obchodní partnery. Sarujte jim originální kosmetickou sadu s vaším logem, obsahující sprchový gel a vlasový šampon s vánoční vůní jablka a skořice. Netradiční kosmetický firemní dárek.
Vyberte možnost

Vánoční sprchový gel 100 ml v krabičce – anděl (jablko skořice)

59,00   bez DPH
Vánoční sprchový gel s vůní jablka a skořice v dárkovém vánočním balení je krásný voňavý vánoční dárek s vlastním logem pro vaše klienty.
Vyberte možnost

Vánoční sprchový gel 100 ml v krabičce – děti u kostela (jablko skořice)

59,00   bez DPH
Vánoční sprchový gel s vůní jablka a skořice v dárkovém vánočním balení je krásný voňavý vánoční dárek s vlastním logem pro vaše klienty.
Vyberte možnost

Vánoční sprchový gel 100 ml v krabičce – zimní brusle (šípek růže)

59,00   bez DPH
Vánoční kosmetika s vůní šípků a růže. Originální sprchový gel v dárkovém vánočním balení je krásný voňavý vánoční dárek s vlastním logem pro vaše klienty.
Vyberte možnost

Vánoční vlasový šampon 100 ml v krabičce – ptáček a zvonečky (šípek růže)

59,00   bez DPH
Vánoční kosmetika s vůní šípků a růže. Vlasový šampon v dárkovém vánočním balení je krásný voňavý reklamní vánoční dárek pro ženu s vaším logem.
Vyberte možnost

Kosmetická sada pro pro ženy – gel 100 ml, šampon 100 ml a vonná karta – růže

159,00   bez DPH
Dárkové balení růžové kosmetiky s extrakty z šípků a květů růže. Originální dárková sada kosmetiky složená ze sprchového gelu 100 ml, vlasového šamponu 100 ml a vonné karty. Skvělý dárek pro ženy.
Vyberte možnost

Ručně vyráběné vánoční mýdlo 30 g – pohodové Vánoce

34,00   bez DPH
Vánoční toaletní mýdlo s glycerinem, extraktem z bylin a vůní jablka a skořice. Krásný vánoční dárek pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance. Na obal můžeme doplnit vaše firemní logo nebo přání.
Vyberte možnost

Kosmetická sada pro ženy La Provence – sprchový gel 100 ml, vlasový šampon 100 ml, mýdlo 30 g

159,00   bez DPH
Dárkové balení kosmetiky pro ženu La Provence - dárkový sprchový gel 100 ml, vlasový šampon 100 ml a ručně vyráběné mýdlo 30 g s vůní levandule v dárkové kosmetické sadě. Milý dárek pro ženu. Vyrobeno v ČR.
Vyberte možnost

Kosmetická sada pro ženu s vůní levandule – gel 100 ml, lázeň 100 ml a vonná karta

159,00   bez DPH
Dárkové balení levandulové kosmetiky obsahuje krémový sprchový gel 100 ml, olejovou lázeň 100 ml a vonnou kartu k provonění interiéru. Voňavý dárek pro ženu s vůní levandule.
Vyberte možnost

Kosmetická sada La Provence – sprchový gel 100 ml, mýdlo 100 g, lázeň 100 ml a byliny

209,00   bez DPH
Dárkové balení levandulové kosmetiky La Provence obsahuje krémový sprchový gel 100 ml, olejová lázeň 100 ml, toaletní mýdlo 100 g v plátěném sáčku a vonný sáček s bylinkami (levandule). Dárkovou sadu opatříme vaším logem.
Vyberte možnost

Kosmetická sada Victorian Style – gel 200 ml a mýdlo 30 g

119,00   bez DPH
Dárkové balení kosmetiky pro ženu Victorian Style - dárkový sprchový gel 200 ml a ručně vyráběné mýdlo 30 g s vůní růže v dárkové kosmetické sadě. Milý dárek pro ženu. Vyrobeno v ČR.
Vyberte možnost

Kosmetická sada Victorian Style – gel 200 ml a mýdlo 30 g

119,00   bez DPH
Dárkové balení kosmetiky pro ženu Victorian Style - dárkový sprchový gel 200 ml a ručně vyráběné mýdlo 30 g s vůní levandule v dárkové kosmetické sadě. Milý dárek pro ženu. Vyrobeno v ČR.
Vyberte možnost

Kosmetická sada pro muže gel 250 ml a mýdlo 30 g – Motorcycle Vintage

119,00   bez DPH
Dárkové balení kosmetiky pro muže - Motorcycle Vintage. Dárkový sprchový gel 200 ml a ručně vyráběné mýdlo 30 g s pánskou vůní. Krásný dárek pro muže a milovníky motorek.
Vyberte možnost

Kosmetická sada levandule – gel 250 ml, mýdlo 100 g a dřevěné srdce

179,00   bez DPH
Dárkový balíček levandulové kosmetiky obsahuje krémový sprchový gel 250 ml a toaletní mýdlo 100 g a dřevěnou dekoraci ve tvaru srdce. Kosmetická sada pro ženu s bylinným extraktem a vůní levandule.
Vyberte možnost

Ručně vyráběné vánoční mýdlo 30 g s vaším logem – šťastné a veselé

34,00   bez DPH
Ručně vyráběné vánoční mýdlo s vlastním potiskem s glycerinem, extraktem z bylin a vůní jablka a skořice. Krásný voňavý reklamní dárek pro klienty nebo obchodní partnery s vaším logem nebo textem.
Vyberte možnost

Kosmetická sada levandule – gel 50ml, šampon 50ml, pěna 50ml

119,00   bez DPH
Dárkový balíček kosmetiky levandule obsahuje levandulový sprchový gel 50 ml, vlasový šampon 50 ml a pěnu do koupele 50 ml. Levandulová kosmetická sada je krásný dárek pro ženu, kamarádku nebo kolegyni v práci.
Vyberte možnost

Marshmallows 220 g v dóze s potiskem

95,00   bez DPH
Cukrovinky marshmallows v plastovém obalu s vlastní etiketou. Marshmallows s vaším obrázkem nebo logem.
Vyberte možnost

Žvýkačky 100 g v dóze s potiskem

49,00   bez DPH
Reklamní kulaté žvýkačky v plastovém obalu s vlastní etiketou. Žvýkačky s vaším obrázkem nebo logem.
Vyberte možnost

Interaktivní vánoční čokoláda 100 g – sněhulák

89,00   bez DPH
Vánoční mléčná dárková čokoláda pro vaše klienty a obchodní partnery s interaktivními prvky na obalu, která zahřeje srdce a rozveselí jejich smysly. Sladký reklamní dárek, kterým poděkujete za vzájemnou spolupráci.
Vyberte možnost

Interaktivní vánoční čokoláda od srdce 100 g – šťastné a veselé

84,00   bez DPH
Vánoční mléčná dárková čokoláda se zimními motivy pro vaše klienty a obchodní partnery a s interaktivními prvky na obalu, která zahřeje srdce a rozveselí jejich smysly. Sladký reklamní dárek od srdce, kterým poděkujete za vzájemnou spolupráci.
Vyberte možnost

Reklamní mléčná čokoláda 100 g s vlastním potiskem a 3D posuvným prvkem

79,00   bez DPH
Interaktivní reklamní mléčná dárková čokoláda s vlastním potiskem a s posuvnými prvky na obalu, je velmi originální dárek pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance. Sladký reklamní dárek, kterým poděkujete za vzájemnou spolupráci a jistě zaujmete. Zatažením za část obalu se zobrazí skrytý text. Obal vytvoříme plně ve vašem designu a s vaším 3D posuvným prvkem.
Vyberte možnost

Reklamní mléčná čokoláda 100 g s otočným kolečkem a s vlastním potiskem

79,00   bez DPH
Interaktivní reklamní mléčná dárková čokoláda s vlastním potiskem a s otočným kolečkem uprostřed obalu, je velmi originální dárek pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance. Otáčením kolečka se na obalu reklamní čokolády zobrazí skrytý text nebo obrázek, ať již to bude váš reklamní slogan nebo přání vašim klientům.
Vyberte možnost

Reklamní mléčná čokoláda 100 g s vlastním potiskem s horním otočným kolečkem

79,00   bez DPH
Reklamní mléčná čokoláda s vlastním potiskem a interaktivními prvky. V horní části je otočné kolečko a výřez, ve kterém se díky otáčení mohou střídat čtyři různé texty nebo obrázky. Velmi originální sladký reklamní dárek pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance.
Vyberte možnost

Ručně vyráběná čokoláda 10 g s vlastním potiskem

18,00   bez DPH
Ručně vyráběná mléčná čokoláda 10 g v papírovém obalu s vlastním potiskem. Extra jemná výběrová čokoláda s výraznou chutí a vysokým podílem kakaového másla.
Vyberte možnost

Reklamní čokoláda 100 g s vlastním potiskem

55,00   bez DPH
Reklamní čokoláda 100 g s firemním potiskem. Obal čokolády potiskneme vaším textem, přidáme obrázek nebo logo.

Ručně vyráběná sypaná čokoláda 80 g s vlastním potiskem

79,00   bez DPH
Ručně vyráběná sypaná mléčná čokoláda 80 g s lyofilizovaným ovocem a krabičkou s vlastním potiskem. Extra jemná výběrová čokoláda s výraznou chutí a vysokým podílem kakaového másla.

Energetický nápoj 250 ml s vaší etiketou

29,00   bez DPH
Reklamní energetický nápoj s vaší plně barevnou etiketou. Originální reklamní dárek plný energie pro vaše klienty.
Vyberte možnost

Bylinný sypaný čaj 70 g s vlastním potiskem

79,00 89,00   bez DPH
Bylinný sypaný čaj 70 g s vaší etiketou.  100% přírodní reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery. Darujte vašim klientům autentický a chutný čajový zážitek.

Ručně vyráběná mléčná čokoláda s kokosem 80 g – Vánoce

79,00   bez DPH
Dárková ručně vyráběná mléčná čokoláda sypaná kokosem. Extra jemná výběrová čokoláda s výraznou chutí a vysokým podílem kakaového másla. Čokoláda s vlastním potiskem se krásný sladký vánoční dárek pro vaše klienty.
Vyberte možnost

Bylinný sypaný čaj 7g s vlastním potiskem

35,00   bez DPH
Bylinný sypaný čaj 7 g s vaší vlastní etiketou.  100% přírodní reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery.

Kosmetická sada levandule – gel 100 ml, mýdlo 100 g a šampon 100 ml

189,00   bez DPH
Dárkové kosmetické balení levandulové kosmetiky s extraktem z bylin a vůní levandule. Dárková sada složená ze sprchového gelu 100 ml, toaletního mýdla 100 g a vlasového šamponu 100 ml. Skvělý dárek pro ženy.
Vyberte možnost