Dárkové bedny a koše

Reklamní dřevěné dárkové bedny a dárkové koše

Elegantní a originální způsob, jak darovat vašim významným klientům a obchodním partnerům opravdu hodnotný dárek.  V naší široké nabídce najdete reklamní dřevěné dárkové bedny a koše, které jsou perfektním způsobem, jak vytvořit nezapomenutelný dojem.

Naše dárkové bedny jsou ideální firemní dárky a propagační předměty pro významné události. Originální vlastní potisk můžete na dárkové bedny zvolit své logo, text, věnování nebo obrázek, což dodá vašim dárkům osobní charakter a zanechá u příjemce trvalý dojem. Dřevěné dárkové bedny jsou vyrobeny v České republice a vyrábí je pro nás zručný truhlář z Poještědí.

S naší nabídkou různých velikostí a stylů beden a košů si můžete vybrat to nejvhodnější pro vaše potřeby. Ať už to jsou dřevěné bedny s vínem či prosecco, dárkové koše s lahodnými pochoutkami nebo propracované dárkové sady s kosmetikou. To je perfektní způsob jak vyjádřit, že si obdarovaného opravdu vážíme.

Vybírat můžete dárkové bedny pro ženy, muže nebo univerzální unisex dárky. Obdarujte své zaměstnance, obchodní partnery a klienty s našimi reklamními dřevěnými dárkovými bednami a dárkovými koši a nechte je pocítit, že pro ně máte tu nejlepší péči.

Zobrazuji všech 24 výsledků

Dárková dřevěná bedna k novému roku – PF 2024

559.00  bez DPH
Dřevěná dárková bedna pro uvítání nového roku. Milý firemní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery s vlastním potiskem.  

Novoroční dřevěná bedna PF 2024 s prosecco s vlastním potiskem XXL

1,299.00  bez DPH
Dřevěná dárková bedna s novoročním potiskem PF 2024. Milý vánoční dárek pro vaše významné klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance. Na potištěné víko je možné doplnit vaše, text nebo obrázek.

Dárková dřevěná bedna – Vánoční pohoda

559.00  bez DPH
Vánoční dřevěná dárková bedna. Dárková krabice plná originálních výrobků je milý reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery s vlastním potiskem.

Dárková dřevěná bedna velká – Vánoční pohoda

679.00  bez DPH
Velká dřevěná dárková krabice s vlastním potiskem. Dárková krabice plná vánočních dárků. Skvělý reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery.

Dárková dřevěná bedna – Bonbony

799.00  bez DPH
Naše nápaditá dárková dřevěná bedna potěší každého, kdo je na sladké, ale chce si udržet váhu. Malá mýdla vtipně balená jako bonbony vykouzlí úsměv na rtech a postarají se o vás v koupelně. Sada je doplněná o šumivé bomby do vany, které navíc vytvoří bohatou pěnu.

Dárková dřevěná bedna – Jsi můj anděl

649.00  bez DPH
Máte klienty, kteří si zaslouží přímo andělskou péči? Řekněte jim to naší originální dárkovou bednou a dotyčný hned bude vědět, co pro vás znamená.

Dárková dřevěná bedna pro pivaře XXL – domácí pivní lázně

799.00  bez DPH
Dárkovou bednou uděláte radost každému milovníkovi piva. Kombinace pivní kosmetiky je ideální po každém náročném dni, díky které si připravíte domácí pivní lázně.

Dárková dřevěná bedna pro pivaře – Cheers

559.00  bez DPH
Pivní bedna potěší každého správného milovníka piva. Díky pivní soli do koupele můžete vanu rázem proměnit v pivní lázně a vychutnat si vychlazené pivo.

Dárková dřevěná bedna pro štěstí XXL

799.00  bez DPH
Krásný dárek pro štěstí. Dřevěná dárková bedna pro významné klienty, na kterých vám opravdu záleží. Dárečky s motivem čtyřlístků se hodí k jakékoliv příležitosti.

Dárková dřevěná bedna – Coffee

559.00  bez DPH
Originální dárek pro milovníky kávy. V dárkovém boxu najdete naší jemnou kosmetiku, ručně vyráběné mýdlo s kofeinem a glycerinem a dva keramické hrnky na kávu s potiskem. Potěšte své klienty, co milují kávu, naší originální dřevěnou dárkovou bednou.

Dárková dřevěná bedna pro ženu – levandule

599.00  bez DPH
Darujte vašim klientům kousek Provence. Skvělý dárek pro pře ženu, která má ráda vůní levandule a zároveň miluje relax při koupeli.

Dárková dřevěná bedna pro pivaře

629.00  bez DPH
Dárkovou bednou uděláte radost každému milovníkovi piva. Zahraniční pivo a vybraná pivní kosmetika se dobře doplňují. Udělejte radost vašim klientům.

Dárková dřevěná bedna pro muže XXL – Gentleman

899.00  bez DPH
Originální a velký dárek pro vašeho váženého klienta. S naší dárkovou bednou potěšíte každého opravdového gentlemana. Navíc se bude moct hýčkat po těle, mlsat i v klidu relaxovat.  

Dárková dřevěná bedna pro štěstí

559.00  bez DPH
Krásný dárek pro vaše významné klienty. Dřevěná bedna plná dárků pro štěstí určitě potěší všechny, na kterých vám záleží. Dárková čokoládu pro štěstí doplňuje ještě šumivé víno a šumivá pěnivá bomba do koupele.

Dárkový box pro zamilované – love elixír

699.00  bez DPH
Originální dárek pro zamilované nejen k Valentýnu obsahuje skvělé dárky pro společný večer ve dvou. Dřevěný box obsahuje víno, originální čokoládu, šumivou bombu do vany ve tvaru srdíčka a dřevěný dekorační tulipán pro váš domov.

Dárkový plechový koš pro ženu – růže

689.00  bez DPH
Originální dárkový plechový koš obsahuje kosmetické výrobky s extrakty šípku a růže a dekorační prkénko s potiskem. Krásný dárkový koš pro ženu plný voňavých dárků doplněný o praktickou plechovou dózu na květiny.

Dárkový plechový koš pro ženu – levandule

689.00  bez DPH
Originální dárkový plechový box obsahuje kosmetické výrobky s vůní levandule a dekorační prkénko s potiskem. Krásný dárkový koš pro ženu plný voňavých dárků doplněný o praktickou plechovou dózu na květiny.

Dárkový plechový koš s kosmetikou s konopným olejem

549.00  bez DPH
Dárkový plechový koš s konopnou kosmetikou obsahuje sprchový gel, vlasový šampon, koupelovou pěnu, toaletní mýdlo a šumivou bombu do koupele s konopným olejem. Skvělý dárek pro vaše významné klienty.

Dárkový plechový koš s kokosovou kosmetikou

549.00  bez DPH
Dárkový plechový koš pro ženu s kosmetikou s kokosovým olejem obsahuje sprchový gel, vlasový šampon, koupelovou pěnu, toaletní mýdlo a šumivou bombu do koupele. Skvělý reklamní dárek pro vaše významné klientky.

Dárkový plechový koš s kosmetikou – moře

549.00  bez DPH
Dárkový plechový koš s kosmetikou s extraktem z mořské řasy obsahuje sprchový gel, vlasový šampon, koupelovou pěnu, toaletní mýdlo a šumivou bombu do koupele. Skvělý reklamní dárek pro ženu i muže, vaše významné klienty.

Dárkový plechový koš s kosmetikou s arganovým olejem

549.00  bez DPH
Dárkový plechový koš pro ženu s kosmetikou s arganovým olejem obsahuje sprchový gel, vlasový šampon, koupelovou pěnu, toaletní mýdlo a šumivou bombu do koupele. Skvělý reklamní dárek pro vaše významné klientky.

Dárkový plechový koš s kosmetikou s olivovým olejem

549.00  bez DPH
Dárkový plechový koš s kosmetikou s olivovým olejem obsahuje sprchový gel, vlasový šampon, koupelovou pěnu, toaletní mýdlo a šumivou bombu do koupele. Perfektní reklamní dárek pro vaše významné klienty.

Dárkový plechový koš s levandulovou kosmetikou

549.00  bez DPH
Dárkový plechový box s kosmetikou s bylinnými extrakty a vůní levandule obsahuje sprchový gel, vlasový šampon, koupelovou pěnu, toaletní mýdlo a šumivou bombu do koupele. Skvělý dárek pro vaše významné klientky.

Dárkový plechový koš – s extrakty z šípků a květů růže

549.00  bez DPH
Dárkový plechový koš pro ženu s kosmetikou s extrakty z šípků a květů růže olejem obsahuje sprchový gel, vlasový šampon, koupelovou pěnu, toaletní mýdlo a šumivou bombu do koupele. Skvělý reklamní dárek pro vážené klientky.