Bylinné čaje

Bylinné sypané čaje s vlastním potiskem

Hledáte 100% přírodní reklamní předmět pro vaše klienty? Reklamní bylinné sypané čaje s vlastním potiskem jsou ty pravé firemní dárky. Darujte jedinečný čajový zážitek s našimi bylinkovými čaji!

Naše nabídka bylinných sypaných čajů s vlastním potiskem vám umožní vytvořit skutečně originální dárek nebo propagační předmět pro vaši značku. Bylinný čaj je složený ze speciální směsi bylinek, které pomohou proti stresu nebo vás zklidní a pomohou s usínáním. Vaši klienti si tak užijí autentický a chutný čajový zážitek.

Ze směsi bylinek pro přípravu vánočního čaje si připravíte skvělý nápoj, který vám nebo vašim klientům navodí tu správnou vánoční atmosféru.

Zobrazuji všech 5 výsledků

Bylinný sypaný čaj 70 g s vlastním potiskem

79.00 89.00  bez DPH
Bylinný sypaný čaj 70 g s vaší etiketou.  100% přírodní reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery. Darujte vašim klientům autentický a chutný čajový zážitek.

Bylinný sypaný čaj 7g s vlastním potiskem

35.00  bez DPH
Bylinný sypaný čaj 7 g s vaší vlastní etiketou.  100% přírodní reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery.

Vánoční bylinný sypaný čaj 70g – vánoční čas

89.00  bez DPH
Bylinný sypaný čaj s vlastním logem na etiketě je skvělý, 100% přírodní reklamní dárek pro vaše klienty. Unikátní směs pro přípravu vánočního čaje.

Dárková sada čajů Excellence tea 24x 1,5 g s vlastním logem

129.00  bez DPH
Rádi byste poděkovali vašim klientům, obchodním partnerům nebo zaměstnancům? Proč ne originální dárkovou sadou cejlonských čajů Excellence Tea, která obsahuje 6 druhů vybraných čajů. Dopřejte vašim klientům nejen lahodné osvěžení, ale také chvíle klidu a uvolnění.

Dárková sada čajů Pyramid Tea Box 12x 2g s vlastním logem

129.00  bez DPH
Originální dárková sada čajů Pyramid Tea Box je mix 4 druhů černých a zelených čajů. Krabičku doplníme vaším vlastním logem a získáte tak jedničný chutný reklamní dárek pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance.