Domů » Vánoční dárky
Domů » Vánoční dárky

Vánoční dárky

Zobrazen 1. – 15. z 66 výsledků

Dárková dřevěná bedna k novému roku – PF 2024

559,00   bez DPH
Dřevěná dárková bedna pro uvítání nového roku. Milý firemní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery s vlastním potiskem.  
Vyberte možnost

Novoroční dřevěná bedna PF 2024 s prosecco s vlastním potiskem XXL

1 299,00   bez DPH
Dřevěná dárková bedna s novoročním potiskem PF 2024. Milý vánoční dárek pro vaše významné klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance. Na potištěné víko je možné doplnit vaše, text nebo obrázek.
Vyberte možnost

Dárková dřevěná bedna – Vánoční pohoda

559,00   bez DPH
Vánoční dřevěná dárková bedna. Dárková krabice plná originálních výrobků je milý reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery s vlastním potiskem.
Vyberte možnost

Dárková dřevěná bedna velká – Vánoční pohoda

679,00   bez DPH
Velká dřevěná dárková krabice s vlastním potiskem. Dárková krabice plná vánočních dárků. Skvělý reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery.
Vyberte možnost

Vánoční kosmetický balíček – 4x pralinky do koupele

239,00   bez DPH
Vánoční pralinky do koupele jsou originální kosmetický balíček, který obsahuje 4 pěnivé a šumivé do vany. Překvapte své klienty nebo zaměstnance originálním a praktickým kosmetickým dárkem, který jí připomene, že jsou pro vás velmi důležití. Navíc jim přinese chvíle plné klidu, odpočinku a relaxace.
Vyberte možnost

Vánoční kosmetický balíček 2x sprchový gel 200 ml – domeček

174,00   bez DPH
Exkluzivní kosmetický balíček je skvělý vánoční dárek pro vaše klienty v originálním obalu. Při pohledu na domeček se každému hned vybaví pohoda Vánoc. Darujte skvělý dárek k Vánocům se zimní tématikou.
Vyberte možnost

Vánoční kosmetická sada – vánoční čas (šípek a růže)

169,00   bez DPH

Vánoční kosmetická sada s extrakty s vůní jablka a skořice s vlastním logem na obalu. Skvělý vánoční dárek pro vaše klientky.

Vyberte možnost

Vánoční kosmetická sada – Veselé Vánoce (jablko skořice)

169,00   bez DPH
Dárkové balení vánoční kosmetiky s extrakty s vůní jablka a skořice. Originální dárková sada kosmetiky složená ze dvou sprchových gelů 100 ml a vonné karty. Skvělý dárek k Vánocům pro ženy, kolegyně nebo kamarádky.
Vyberte možnost

Vánoční kosmetická sada s logem firmy – vánoční přání

149,00   bez DPH
Vánoční kosmetický balíček pro vaše oblíbené klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance. Darujte originální kosmetickou sadu s vaším logem, obsahující sprchový gel a vlasový šampon s vánoční vůní jablka a skořice. Netradiční kosmetický firemní dárek.
Vyberte možnost

Kosmetická sada kniha – Andělské objetí – gel 250 ml a šampon 250 ml

149,00   bez DPH
Vánoční kosmetický balíček pro vaše klienty a obchodní partnery. Sarujte jim originální kosmetickou sadu s vaším logem, obsahující sprchový gel a vlasový šampon s vánoční vůní jablka a skořice. Netradiční kosmetický firemní dárek.
Vyberte možnost

Vánoční sprchový gel 100 ml v krabičce – anděl (jablko skořice)

59,00   bez DPH
Vánoční sprchový gel s vůní jablka a skořice v dárkovém vánočním balení je krásný voňavý vánoční dárek s vlastním logem pro vaše klienty.
Vyberte možnost

Vánoční sprchový gel 100 ml v krabičce – děti u kostela (jablko skořice)

59,00   bez DPH
Vánoční sprchový gel s vůní jablka a skořice v dárkovém vánočním balení je krásný voňavý vánoční dárek s vlastním logem pro vaše klienty.
Vyberte možnost

Vánoční sprchový gel 100 ml v krabičce – zimní brusle (šípek růže)

59,00   bez DPH
Vánoční kosmetika s vůní šípků a růže. Originální sprchový gel v dárkovém vánočním balení je krásný voňavý vánoční dárek s vlastním logem pro vaše klienty.
Vyberte možnost

Vánoční vlasový šampon 100 ml v krabičce – ptáček a zvonečky (šípek růže)

59,00   bez DPH
Vánoční kosmetika s vůní šípků a růže. Vlasový šampon v dárkovém vánočním balení je krásný voňavý reklamní vánoční dárek pro ženu s vaším logem.
Vyberte možnost

Ručně vyráběné vánoční mýdlo 30 g – pohodové Vánoce

34,00   bez DPH
Vánoční toaletní mýdlo s glycerinem, extraktem z bylin a vůní jablka a skořice. Krásný vánoční dárek pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance. Na obal můžeme doplnit vaše firemní logo nebo přání.
Vyberte možnost

Vánoční dárky pro firmy s vlastním potiskem

Hledáte originální vánoční reklamní předměty a dárky pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance s vánoční tématikou. Připravte svým klientům krásné vánoční dárky s vlastním logem nebo vánočním přáním.

Pro náročnější klienty pro vás připravíme praktické vánoční dřevěné boxy plné krásných dárků s potištěným víkem ve vašem designu. Na víko dřevěné bedýnky, která je vyrobena českým truhlářem v podhůří Jizerských hor, natiskneme váš plně barevný obrázek nebo text.

Mezi velmi oblíbené firemní vánoční dárky již dlouhá léta patří voňavé kosmetické sady s vánočním motivem nebo ručně vyráběné toaletní mýdlo. Kosmetické dárky pro vás vyrábíme z těch nejjemnějších a pokožce nejšetrnějších surovin.

Dárkem, který nikdy nešlápnete vedle jsou určitě laskominy jako je dárková čokoláda, vánoční čaj, víno nebo sada s vínem na výrobu svařáku.