Vánoční dárky

Vánoční dárky pro firmy s vlastním potiskem

Hledáte originální vánoční reklamní předměty a dárky pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance s vánoční tématikou. Připravte svým klientům krásné vánoční dárky s vlastním logem nebo vánočním přáním.

Pro náročnější klienty pro vás připravíme praktické vánoční dřevěné boxy plné krásných dárků s potištěným víkem ve vašem designu. Na víko dřevěné bedýnky, která je vyrobena českým truhlářem v podhůří Jizerských hor, natiskneme váš plně barevný obrázek nebo text.

Mezi velmi oblíbené firemní vánoční dárky již dlouhá léta patří voňavé kosmetické sady s vánočním motivem nebo ručně vyráběné toaletní mýdlo. Kosmetické dárky pro vás vyrábíme z těch nejjemnějších a pokožce nejšetrnějších surovin.

Dárkem, který nikdy nešlápnete vedle jsou určitě laskominy jako je dárková čokoláda, vánoční čaj, víno nebo sada s vínem na výrobu svařáku.

Zobrazen 1. – 60. z 66 výsledků

Dárková dřevěná bedna k novému roku – PF 2024

559.00  bez DPH
Dřevěná dárková bedna pro uvítání nového roku. Milý firemní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery s vlastním potiskem.  

Novoroční dřevěná bedna PF 2024 s prosecco s vlastním potiskem XXL

1,299.00  bez DPH
Dřevěná dárková bedna s novoročním potiskem PF 2024. Milý vánoční dárek pro vaše významné klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance. Na potištěné víko je možné doplnit vaše, text nebo obrázek.

Dárková dřevěná bedna – Vánoční pohoda

559.00  bez DPH
Vánoční dřevěná dárková bedna. Dárková krabice plná originálních výrobků je milý reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery s vlastním potiskem.

Dárková dřevěná bedna velká – Vánoční pohoda

679.00  bez DPH
Velká dřevěná dárková krabice s vlastním potiskem. Dárková krabice plná vánočních dárků. Skvělý reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery.

Vánoční kosmetický balíček – 4x pralinky do koupele

239.00  bez DPH
Vánoční pralinky do koupele jsou originální kosmetický balíček, který obsahuje 4 pěnivé a šumivé do vany. Překvapte své klienty nebo zaměstnance originálním a praktickým kosmetickým dárkem, který jí připomene, že jsou pro vás velmi důležití. Navíc jim přinese chvíle plné klidu, odpočinku a relaxace.

Vánoční kosmetický balíček 2x sprchový gel 200 ml – domeček

174.00  bez DPH
Exkluzivní kosmetický balíček je skvělý vánoční dárek pro vaše klienty v originálním obalu. Při pohledu na domeček se každému hned vybaví pohoda Vánoc. Darujte skvělý dárek k Vánocům se zimní tématikou.

Vánoční kosmetická sada – vánoční čas (šípek a růže)

169.00  bez DPH
Vánoční kosmetická sada s extrakty s vůní jablka a skořice s vlastním logem na obalu. Skvělý vánoční dárek pro vaše klientky.

Vánoční kosmetická sada – Veselé Vánoce (jablko skořice)

169.00  bez DPH
Dárkové balení vánoční kosmetiky s extrakty s vůní jablka a skořice. Originální dárková sada kosmetiky složená ze dvou sprchových gelů 100 ml a vonné karty. Skvělý dárek k Vánocům pro ženy, kolegyně nebo kamarádky.

Vánoční kosmetická sada s logem firmy – vánoční přání

149.00  bez DPH
Vánoční kosmetický balíček pro vaše oblíbené klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance. Darujte originální kosmetickou sadu s vaším logem, obsahující sprchový gel a vlasový šampon s vánoční vůní jablka a skořice. Netradiční kosmetický firemní dárek.

Kosmetická sada kniha – Andělské objetí – gel 250 ml a šampon 250 ml

149.00  bez DPH
Vánoční kosmetický balíček pro vaše klienty a obchodní partnery. Sarujte jim originální kosmetickou sadu s vaším logem, obsahující sprchový gel a vlasový šampon s vánoční vůní jablka a skořice. Netradiční kosmetický firemní dárek.

Vánoční sprchový gel 100 ml v krabičce – anděl (jablko skořice)

59.00  bez DPH
Vánoční sprchový gel s vůní jablka a skořice v dárkovém vánočním balení je krásný voňavý vánoční dárek s vlastním logem pro vaše klienty.

Vánoční sprchový gel 100 ml v krabičce – děti u kostela (jablko skořice)

59.00  bez DPH
Vánoční sprchový gel s vůní jablka a skořice v dárkovém vánočním balení je krásný voňavý vánoční dárek s vlastním logem pro vaše klienty.

Vánoční sprchový gel 100 ml v krabičce – zimní brusle (šípek růže)

59.00  bez DPH
Vánoční kosmetika s vůní šípků a růže. Originální sprchový gel v dárkovém vánočním balení je krásný voňavý vánoční dárek s vlastním logem pro vaše klienty.

Vánoční vlasový šampon 100 ml v krabičce – ptáček a zvonečky (šípek růže)

59.00  bez DPH
Vánoční kosmetika s vůní šípků a růže. Vlasový šampon v dárkovém vánočním balení je krásný voňavý reklamní vánoční dárek pro ženu s vaším logem.

Ručně vyráběné vánoční mýdlo 30 g – pohodové Vánoce

34.00  bez DPH
Vánoční toaletní mýdlo s glycerinem, extraktem z bylin a vůní jablka a skořice. Krásný vánoční dárek pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance. Na obal můžeme doplnit vaše firemní logo nebo přání.

Ručně vyráběné vánoční mýdlo 30 g s vaším logem – šťastné a veselé

34.00  bez DPH
Ručně vyráběné vánoční mýdlo s vlastním potiskem s glycerinem, extraktem z bylin a vůní jablka a skořice. Krásný voňavý reklamní dárek pro klienty nebo obchodní partnery s vaším logem nebo textem.

Interaktivní vánoční čokoláda 100 g – sněhulák

89.00  bez DPH
Vánoční mléčná dárková čokoláda pro vaše klienty a obchodní partnery s interaktivními prvky na obalu, která zahřeje srdce a rozveselí jejich smysly. Sladký reklamní dárek, kterým poděkujete za vzájemnou spolupráci.

Interaktivní vánoční čokoláda od srdce 100 g – šťastné a veselé

84.00  bez DPH
Vánoční mléčná dárková čokoláda se zimními motivy pro vaše klienty a obchodní partnery a s interaktivními prvky na obalu, která zahřeje srdce a rozveselí jejich smysly. Sladký reklamní dárek od srdce, kterým poděkujete za vzájemnou spolupráci.

Ručně vyráběná mléčná čokoláda s kokosem 80 g – Vánoce

79.00  bez DPH
Dárková ručně vyráběná mléčná čokoláda sypaná kokosem. Extra jemná výběrová čokoláda s výraznou chutí a vysokým podílem kakaového másla. Čokoláda s vlastním potiskem se krásný sladký vánoční dárek pro vaše klienty.

Vánoční bylinný sypaný čaj 70g – vánoční čas

89.00  bez DPH
Bylinný sypaný čaj s vlastním logem na etiketě je skvělý, 100% přírodní reklamní dárek pro vaše klienty. Unikátní směs pro přípravu vánočního čaje.

Zlatá medovina 100 ml – krásné Vánoce

79.00  bez DPH
Vánoční zlatá medovina je lahodný nápoj čisté medové chuti, ale také skvělý chutný reklamní dárek pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance.

Zlatá medovina 100 ml – šťastný nový rok

79.00  bez DPH
Novoroční zlatá medovina je lahodný nápoj čisté medové chuti, ale také skvělý chutný reklamní dárek pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance. Dopřejte vašim klientům lahodný zážitek hned na začátku nového roku.

Vánoční červené víno 0,75 l s kořením na svařák

179.00  bez DPH
Vánoční červené víno Merlot 0,75 l v dárkové krabici a směs bylin pro přípravu vánočního svařáku. Skvělý vánoční dárek pro vaše klienty, který jim navodí romantickou vánoční náladu.

Koření na vánoční svařák v krabičce 60 g – Svařené víno

69.00  bez DPH
Koření pro přípravu svařeného vína v dárkové krabičce s motivem Vánoc. Připravte si tradiční zimní n ápoj a navoďte si tu správnou atmosféru.

Vánoční bílé víno 0,75 l s vlastním logem – Štědrý večer – Chardonnay v dárkové krabici

144.00  bez DPH
Dárkové bílé víno v krabičce s vánoční etiketou a koledou 0,75 l - Chardonnay. Vánoční víno je skvělý reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery.

Vánoční červené víno 0,75 l s vlastním logem – Kouzelné Vánoce – Merlot v dárkové krabici

144.00  bez DPH
Dárkové vánoční červené víno Merlot 0,75 l s vánoční etiketou Kouzelné Vánoce balené v dárkové krabičce. Vánoční víno je krásný reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery.

Vánoční bílé víno 0,75 l s vlastním logem – Šťastné a veselé – Chardonnay v dárkové krabici

144.00  bez DPH
Dárkové bílé víno v krabičce s vánoční etiketou Šťastné a veselé 0,75 l – Chardonnay. Vánoční víno je skvělý reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery.

Vánoční červené víno 0,75 l s vlastním logem – Veselé Vánoce – Merlot v dárkové krabici

144.00  bez DPH
Dárkové vánoční červené víno Merlot 0,75 l s vánoční etiketou Veselé Vánoce balené v dárkové krabičce. Vánoční víno je krásný reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery.

Dárkové prosecco 0,75 l – šťastný nový rok

279.00  bez DPH
Novoroční dárkové prosecco "šťastný nový rok" je skvělý reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery. Extra suché šumivé víno je původem z Itálie a je možné jej doplnit vaším logem.

Vánoční dárkové prosecco 0,75 l – kouzelné Vánoce

279.00  bez DPH
Vánoční dárkové prosecco je skvělý reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery. Extra suché šumivé víno je původem z Itálie a je možné jej doplnit vaším logem.

Vánoční dárkové prosecco 0,75 l – pohodové Vánoce

279.00  bez DPH
Vánoční dárkové prosecco "pohodové Vánoce" je skvělý reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery. Extra suché šumivé víno je původem z Itálie a je možné jej doplnit vaším logem.

Vánoční dárkové prosecco 0,75 l – šťastné a veselé

279.00  bez DPH
Vánoční dárkové prosecco "šťastné a veselé" je skvělý reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery. Extra suché šumivé víno je původem z Itálie a je možné jej doplnit vaším logem.

Vánoční mléčná čokoláda 100 g – Veselé Vánoce

69.00  bez DPH
Sladký vánoční dárek pro vaše klienty. Dárková mléčná tabulková čokoláda s vánočním motivem - Veselé Vánoce a vaším logem na obalu.

Vánoční mléčná čokoláda 100 g – Štědrý večer

69.00  bez DPH
Sladký vánoční dárek pro vaše klienty. Dárková mléčná tabulková čokoláda s vánočním motivem - Štědrý večer a vaším logem na obalu.

Vánoční čokoláda 10 g – Vánoční čas

20.00  bez DPH

Sladký vánoční dárek. Dárková vánoční mléčná čokoláda 10 g s vánočním motivem - Vánoční čas. Krásný drobný, ale milý vánoční dáreček.

Vánoční čokoláda 10 g – Kouzelné Vánoce

20.00  bez DPH

Sladký vánoční dárek. Dárková vánoční mléčná čokoláda 10 g s vánočním motivem - Kouzelné Vánoce. Krásný drobný, ale milý vánoční dáreček.

Vánoční sada – keramický hrnek a horká čokoláda – Já sním o bílých Vánocích

144.00  bez DPH
Dárkové balení keramického hrnku s vánočním motivem a horké čokolády 27 g k přípravě oblíbeného teplého čokoládového nápoje. Ideální reklamní dárek k Vánocům pro klienty a obchodní partnery.

Vánoční šumivá bomba do vany 110 g – krásné Vánoce

69.00  bez DPH
Pěnivá a šumivá bomba do vany je krásný voňavý reklamní dárek pro vaše klienty nebo zaměstnance, který jim přinese chvíle plné zasloužené relaxace a uklidnění po náročném dni. Výrobek doplníme vaším logem a darujete tak praktický reklamní dárek, který vaši klienti ocení a tím posílíte povědomí o vaší značce. Nechte vaše klienty relaxovat!

Šumivá bomba do koupele s vlastním potiskem – sněhová vločka

99.00  bez DPH
Pěnivá a šumivá bomba ve tvaru sněhové vločky na blisteru. Romantická vůně evokující zasněžené vrcholky hor. Na blister natiskneme vaše logo nebo váš obrázek.

Šumivá pěnivá bomba do vany s vlastním potiskem – kometa

89.00  bez DPH
Pěnivá a šumivá bomba do vany ve tvaru komety je umístěna na blisteru. Originální voňavý dárek pro vaše klienty nejen k Vánocům. Na blister natiskneme vaše logo nebo váš obrázek.

Keramický hrnek 350 ml s potiskem – sním o Vánocích

129.00  bez DPH
Keramický hrnek s originálním vánočním potiskem – Já sním o bílých Vánocích - je oblíbený a praktický vánoční dárek pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance. Na krabičku dolepíme vaše firemní logo nebo jej dotiskneme na zadní stranu hrnečku. Hrneček je tradiční reklamní dárek, kterým Vaše klienty potěšíte a vaše logo budou mít při pití svého oblíbeného nápoje stále na očích.

Keramický hrnek 350 ml v krabičce – vánoční čas

129.00  bez DPH
Keramický hrnek s originálním vánočním potiskem - Je tu ten nejkrásnější čas vánoční. Milý a praktický vánoční dárek pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance. Krabičku doplníme vaším logem nebo jej dotiskneme na zadní stranu hrnečku. Hrnek je tradiční reklamní dárek, kterým Vaše klienty potěšíte a vaše logo budou mít stále na očích.

Plechový smaltový hrnek 350 ml – Láska a Vánoce

159.00  bez DPH

Plecháček s vánočním potiskem Láska a Vánoce a vaším logem nebo textem. Originální smaltový plechový hrnek pro vaše klienty je milý reklamní dárek k Vánocům.

Plechový smaltový hrnek 350 ml – Miluji Vánoce

159.00  bez DPH

Plecháček s vánočním potiskem Miluji Vánoce a vaším logem nebo textem. Originální smaltový plechový hrnek pro vaše klienty je milý reklamní dárek k Vánocům.

Dekorační obrázek v dřevěném rámečku 30 x 30 cm – Christmas tree

399.00  bez DPH
Dekorační obrázek v dřevěném rámečku 30 x 30 cm - Christmas tree. Vánoční dekorace, která potěší většinu vašich klientů a obchodních partnerů.

Vánoční dřevěný dekorační svícen – Šťastné a Veselé

89.00  bez DPH
Dřevěný svícen ve tvaru srdce s vánočním potiskem a vaším a firemním logem. Dejte svým klientům, zaměstnancům a obchodním partnerům něco, co zahřeje jejich srdce i prostor. Nechte svou značku zazářit ve světle svíčky.

Povlak na polštář 40 x 40 cm – Christmas trees

199.00  bez DPH

Originální látkový povlak na polštář jako s potiskem "Christmas Tree". Netradiční vánoční dárek pro vaše klienty a obchodní partnery.

Vánoční vonná svíčka 200 g – krásné Vánoce

199.00  bez DPH
Nechejte svou značku zazářit spolu s vánočním světlem. Vánoční vonná svíčka ve skle je nejenom krásným dekorativním prvkem, ale také skvělým způsobem, jak poděkovat svým zaměstnancům, klientům a obchodním partnerům.

Vánoční aroma difuzér 100 ml – krásné Vánoce

299.00  bez DPH
Luxusní aroma difuzér ve skleněné lahvičce balený do krásného papírového tubusu s vánočním potiskem na víčku Krásné Vánoce. Elegantní vánoční potisk a vaše logo na obalu vytvoří skvělý vánoční reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery, který je nejen užitečný, ale také skvěle vypadá.

Vánoční potpourri ve skle – veselé Vánoce

129.00  bez DPH
Nechte je prožívat vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance vánoční radost ve všech smyslech. Potpourri přináší nejen krásu, ale díky vašemu brandingu je i jedinečným reklamních dárkem.

Dekorační dřevěné srdce 12 cm – andělé a přátelé

54.00  bez DPH
Dřevěné dekorační srdce k zavěšení – Andělé a přátelé. Dřevěná vánoční dekorace pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance s vaším logem nebo textem.

Dekorační dřevěné srdce 12 cm – Domeček a srnky

54.00  bez DPH
Dřevěné dekorační srdce k zavěšení – domeček a srnky. Milý reklamní vánoční dárek pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance s vaším logem nebo textem.

Dekorační dřevěné srdce 12 cm – Jsi můj anděl

54.00  bez DPH
Dřevěné dekorační srdce k zavěšení - Jsi můj anděl. Dřevěná vánoční dekorace pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance s vaším logem nebo textem.

Dekorační dřevěné srdce 12 cm – tři andělé

54.00  bez DPH

Dřevěné dekorační srdce k zavěšení – tři andělé. Milý reklamní vánoční dárek pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance s vaším logem nebo textem.

Dekorační dřevěné srdce 12 cm – Vánoce a kostel

54.00  bez DPH
Dřevěné dekorační srdce k zavěšení – Šťastné a Veselé - kostel. Milý reklamní vánoční dárek pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance s vaším logem nebo textem.

Dekorační dřevěné srdce 12 cm – Vánoce a andělé

54.00  bez DPH
Dřevěné dekorační srdce k zavěšení – Šťastné a Veselé. Milý reklamní vánoční dárek pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance s vaším logem nebo textem.

Aromatická karta 11 x 6,3 cm – Veselé Vánoce – kostel

39.00  bez DPH

Vánoční vůně do auta nebo interiéru - Veselé Vánoce - kostel. Ručně parfémovaná aromatická karta s motivem Vánoc je skvělý voňavý reklamní dárek.

Ručně vyráběné tvarované mýdlo 100 g – anděl v letu

79.00  bez DPH
Ručně vyráběné tvarované mýdlo ve tvaru anděla je skvělý voňavý reklamní dárek pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance. Vaše logo nebo text dotiskneme na blister, který je součástí balení s mýdlem.

Ručně vyráběné tvarované mýdlo 100 g – anděl v okně

79.00  bez DPH
Ručně vyráběné tvarované mýdlo ve tvaru anděla v okně je skvělý voňavý reklamní dárek pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance. Vaše logo nebo text dotiskneme na blister, na kterém je mýdlo umístěno.

Ručně vyráběné tvarované mýdlo 80 g – anděl

69.00  bez DPH
Ručně vyráběné tvarované mýdlo - anděl. Skvělý voňavý reklamní vánoční dárek pro vaše klienty a obchodní partnery.