Reklamní mléčná čokoláda 100 g s vlastním potiskem s horním otočným kolečkem

79.00  bez DPH

Reklamní mléčná čokoláda s vlastním potiskem a interaktivními prvky. V horní části je otočné kolečko a výřez, ve kterém se díky otáčení mohou střídat čtyři různé texty nebo obrázky. Velmi originální sladký reklamní dárek pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance.

Cena podle množství

Množství (ks)Cena bez DPH/ks
250 - 49979.00 
500 - 99975.05 
1000 - 199971.10 
2000 +67.15 
Katalogové číslo: RP000110

Omezení prodeje: na těchto stránkách prodáváme pouze subjektům s platným IČO. Fyzické osoby mohou nakupovat na www.bohemiagifts.cz.

Reklamní čokoláda 100 g s vlastním potiskem a otočným kolečkem

Otočte a objevte chuť reklamy! Představujeme vám naší inovativní reklamní mléčnou čokoládu s interaktivními otočnými prvky na obalu.

Naše čokoláda nejenom potěší chuťové buňky vašich klientů, obchodních partnerů či zaměstnanců, ale také je zasáhne originálním způsobem prezentace. Otáčením kolečka na našem jedinečném obalu se odhalí čtyři různé reklamní zprávy nebo obrázky, které oslavují vaši značku. Každá čokoláda je tak jedinečným spojením sladkého zážitku a reklamního sdělení.

Přiveďte zábavu do své reklamy a udělejte opravdu dlouhodobý dojem. Naše reklamní mléčná čokoláda s otočným prvkem je skvělým nástrojem, jak zaujmout a být si jistý, že vaše sdělení neunikne pozornosti. Své klienty, zaměstnance a obchodní partnery potěšte touto inovativní čokoládou, která v sobě spojuje chutné a zábavné.

Speciální interaktivní obal reklamní čokolády: v horní části obalu je otočné kolečko a výřez, kde se mohou zobrazit čtyři různé texty nebo obrázky. 

Branding: obal vytvoříme plně ve vašem designu. 

Mléčná čokoláda: obsah kakaové sušiny v mléčné čokoládě nejméně 30%. Může obsahovat stopy arašídů, jiných skořápkových plodů, lepku a vajec.

Hmotnost: 100 g

Rozměr obalu: 23 x 10,5 cm

Grafika: ohledně vytvoření grafiky vás budeme kontaktovat.

Interaktivní čokoláda s otočným kolečkem - horní výřez

Celý obal vytvoříme plně ve vašem designu. Obal bude s vaší grafikou, logem a textem.

Interaktivní čokoláda s otočným kolečkem - horní výřez

Na obalu čokolády je otočný prvek, kterým ve výřezu měníte až čtyři různé texty nebo obrázky. 

Hmotnost 0.11 kg
Rozměry 1 × 11 × 23 cm

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT