Vánoční kosmetický balíček – 4x pralinky do koupele

239.00  bez DPH

Vánoční pralinky do koupele jsou originální kosmetický balíček, který obsahuje 4 pěnivé a šumivé do vany. Překvapte své klienty nebo zaměstnance originálním a praktickým kosmetickým dárkem, který jí připomene, že jsou pro vás velmi důležití. Navíc jim přinese chvíle plné klidu, odpočinku a relaxace.

Cena podle množství

Množství (ks)Cena bez DPH/ks
20 - 49239.00 
50 - 199231.83 
200 - 499227.05 
500 - 999215.10 
1000 +198.37 
Katalogové číslo: BC230092

Omezení prodeje: na těchto stránkách prodáváme pouze subjektům s platným IČO. Fyzické osoby mohou nakupovat na www.bohemiagifts.cz.

Pralinky do koupele Vánoce – kosmetický balíček 4x bomba do vany

Luxusní vánoční kosmetický balíček, který představuje dokonalé spojení odpočinku a osvěžení ve vaně díky našim šumivým bombám. Překvapte vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance originálním a praktickým dárkem, který jim ukáže, jak jsou pro vás důležití. Kosmetickou sadu opatříme vaším logem a získáte tak jedinečný a praktický reklamní předmět, který vaše klienty opravdu zaujme.

Náš vánoční kosmetický balíček je sestaven s důrazem na kvalitu a jedinečnost. Obsahuje šumivé bomby do vany doplněné o bylinky, které jsou navrženy tak, aby přinášely nezapomenutelný zážitek při koupeli. Každá bomba je vyrobena s péčí a z kvalitních ingrediencí, které působí blahodárně na pokožku, vytváří pěnu a zároveň poskytují relaxaci a harmonii těla a mysli.

Tento kosmetický balíček je ideálním dárkem pro ženy i muže, který jim umožní uniknout do světa klidu a relaxace. Dopřejte vašim klientům nebo zaměstnancům dokonalý odpočinek a vyjádřete vaše uznání a poděkování za dosavadní spolupráci.

Kosmetická sada obsahuje čtyři druhy pěnivých a šumivých bomb do vany s bylinkami levandule, ibišek, akát a skořice a s heřmánkem.

Hmotnost: 4x 55 g

Hmotnost 0.4 kg
Rozměry 6 × 15 × 15 cm

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT