Bylinný sypaný čaj 70 g s vlastním potiskem

79.00 89.00  bez DPH

Bylinný sypaný čaj 70 g s vaší etiketou.  100% přírodní reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery. Darujte vašim klientům autentický a chutný čajový zážitek.

Cena podle množství

Množství (ks)Cena bez DPH/ks
50 - 19979.00  - 89.00 
200 - 49975.05  - 84.55 
500 - 99971.10  - 80.10 
1000 +67.15  - 75.65 
Katalogové číslo: RP000105

Omezení prodeje: na těchto stránkách prodáváme pouze subjektům s platným IČO. Fyzické osoby mohou nakupovat na www.bohemiagifts.cz.

Bylinný sypaný čaj 70 g s vlastní etiketou

Dárkové balení bylinného sypaného čaje s etiketou ve vašem designu. Na etikety je možné umístit text, logo, obrázek firmy nebo vašich produktů. 100% přírodní reklamní předmět pro vaše klienty. Tisk etiket provádíme plně barevný v CMYK na bílou plastovou folii. Před realizací zakázky vám bude zaslán náhled výrobku a etiket k finální korektuře. Výrobu zahájíme až po vašem odsouhlasení.

Obal: uzavíratelný sáček

Náplň: Bylinný sypaný čaj obsahuje unikátní směs bylin vytvořenou pro přípravu vašeho čaje. Směs umístíte do sítka a louhujete v horké vodě. Součástí balení není sítko na přípravu čaje. Skladujte v suchu. Způsob přípravy: Nálev.

Složení čaje pro dobrý spánek: meduňka nať, mateřídouška nať, heřmánek květ, třezalka nať, pomeranč květ, kozlík kořen, chmelové šištice. Dávkování: Nálev připravujeme vždy čerstvý, pijeme 1x denně, nejlépe půl hodiny před spaním. Čaj je možné přisladit. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Složení čaje proti stresu: meduňka nať, citronová tráva, měsíček květ, třezalka nať, levandule květ, mučenka nať. Dávkování: Nálev připravujeme vždy čerstvý, pijeme 1x denně, nejlépe navečer nebo před spaním. Upozornění: Čaj není vhodný pro dlouhodobé užívání. Není vhodný pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy. Dodržujte doporučené denní dávkování.

Složení čaje s černým bezem a jasmínem: jablko plod, pomerančová kůra, bez květ, jasmín květ, hřebíček.  Dávkování: Čaj je možné popíjet celý den jako vhodný doplněk pitného režimu.

Složení čaje lesní směs: borůvka nať, jablko plod, borůvka plod, maliník list, chrpa květ. Dávkování: Čaj je možné popíjet celý den jako vhodný doplněk pitného režimu. Upozornění: Není vhodný pro děti do 3 let a pro jedince s alergickou reakcí na některou složku.

Složení čaje rakytník a svatojánský chléb: šípek slupky hrubé, rakytník plod, rohovník plod (svatojánský chléb), citronová tráva, třapatka nať. Dávkování: Nálev připravujeme vždy čerstvý, pijeme 2-3x denně. Skladujte v suchu.

Složení čaje rooibos a kakaové boby: rooibos červený, kakaové boby, rohovník plod, lékořice kořen. Dávkování: Čaj je možné popíjet celý den jako vhodný doplněk pitného režimu. Upozornění: Není vhodný pro děti do 3 let a pro jedince trpící alergií na některou složku.

Složení čaje s vanilkovým luskem: šípek, černý rybíz, bez černý, aronie, rozinky, ibišek, rakytník, badyán, skořice, vanilka (1%). Dávkování: Čaj je vhodný jako doplněk pitného režimu.

 

Hmotnost: 70 g

Tisková data: po objednání vás budeme ohledně grafiky kontaktovat.

Skladové zásoby nejsou garantovány.

Hmotnost 0.085 kg
Varianty - bylinné čaje

dobrý spánek, proti stresu, černý bez a jasmín, lesní směs (s borůvkou), rakytník a svatojánský chléb, rooibos a kakaové boby, vánoční s vanilkovým luskem

Barva obalu

černá, hnědá

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT