Zlatá medovina 100 ml – šťastný nový rok

79.00  bez DPH

Novoroční zlatá medovina je lahodný nápoj čisté medové chuti, ale také skvělý chutný reklamní dárek pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance. Dopřejte vašim klientům lahodný zážitek hned na začátku nového roku.

Cena podle množství

Množství (ks)Cena bez DPH/ks
10 - 4979.00 
50 - 19976.63 
200 - 49975.05 
500 - 99971.10 
1000 +67.15 
Katalogové číslo: BC230158

Omezení prodeje: na těchto stránkách prodáváme pouze subjektům s platným IČO. Fyzické osoby mohou nakupovat na www.bohemiagifts.cz.

Zlatá medovina 100 ml – šťastný nový rok

Vstupte do nového roku s jiskřícím zářením – naše zlatá medovina s novoroční etiketou. Připravte své klienty na oslavu nových začátků s naší výjimečnou zlatou medovinou, která září nejen svou zlatavou barvou a bohatou chutí, ale také novoročním leskem. Každá láhev je ozdobena jedinečnou novoroční etiketou, kterou můžeme doplnit vaším firemním logem, čímž pro vás vytvoříme elegantní, chutný a vkusný reklamní dárek.

Krásná etiketa s novoročními motivy a vaše firemní logo dodá tomuto nápoji osobní nádech a zároveň zvýrazní vaši značku. Získáte chutný reklamní dárek pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance, který jim udělá radost do nového roku.  Nechte je prožít vánoční svátky s chutí, která je přenese až do nových dobrodružství a úspěchů. Zlatá medovina je vyrobena nejmodernější technologií, která zachovává všechny blahodárně působící látky z medu. Je připravena podle historické receptury z nejkvalitnějšího křivoklátského medu s přídavkem chmelu.

Složení: voda, med, cukr, líh, aroma, chmel, extrakt, barviva: karamel, kyseliny: kyselina citrónová, konzervant: oxid siřičitý. Doporučené skladování: 5–25 °C

Alkohol: 18%

Vyrobeno v České republice. Prodej medoviny nepodléhá legislativě týkající se značení a evidence lihu.

Neprodejné osobám mladším 18 let.

Branding: na etiketu doplníme vaše firemní logo

Hmotnost 0.2 kg

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT