Tekutá mýdla

Reklamní tekutá mýdla s vlastním potiskem

Hledáte originální a užitečný firemní dárek? Reklamní tekutá mýdla s vlastní etiketou jsou velmi praktický reklamní dárek pro vaše klienty, zákazníky, zaměstnance nebo pro použití ve vaší firmě.

Tekutá mýdla, resp. správné mytí rukou, přispívají k omezení šíření infekčních onemocnění včetně COVID. Naše tekuté mýdlo s vlastní etiketou je vyrobeno z kvalitních surovin, které zaručují dokonalou péči o pokožku. Vybírat můžete hned z několika druhů a parfemací náplní tekutých mýdel.

Tento produkt je ideální volbou pro ty, kteří chtějí vytvořit nezapomenutelný dárek s vlastním logem a zároveň poskytnout praktický a užitečný dárek. Stačí nám poslat vaší představu, a my vám dodáme mýdlo s vaším vlastním logem, obrázkem nebo textem. Buďte kreativní a vytvořte si svůj vlastní unikátní voňavý dárek!

Zobrazuji všechny 4 výsledky

Tekuté mýdlo 250 ml s vlastní etiketou – bouillotte

45,00   bez DPH
Reklamní tekuté mýdlo s etiketami plně ve vašem designu. Kvalitní a užitečný reklamní dárek pro vaše klienty, zákazníky nebo zaměstnance zaručující dokonalou péči o pokožku.
Vyberte možnost

Tekuté mýdlo 300 ml s vlastní etiketou – aris

47,00   bez DPH
Reklamní tekuté mýdlo s etiketami plně ve vašem designu. Poskytněte vašim klientů a zákazníků praktický a užitečný firemní dárek, který budou mít často na očích a vaší značku si budou jistě pamatovat.
Vyberte možnost

Tekuté mýdlo 500 ml s vlastní etiketou – jakarta

49,00   bez DPH
Reklamní tekuté mýdlo s etiketami plně ve vašem designu. Skvělý a užitečný reklamní dárek pro vaše klienty, zákazníky nebo zaměstnance zaručující dokonalou péči o pokožku.
Vyberte možnost

Tekuté mýdlo 500 ml s vlastní etiketou – bali

49,00   bez DPH
Reklamní tekuté mýdlo s etiketami plně ve vašem designu. Skvělý praktický reklamní dárek, který budou mít vaši klient často na očích.
Vyberte možnost