Péče o pleť a regenerační masti

Reklamní tělová mléka a regenerační masti

Reklamní tělová mléka s vaší vlastní etiketou a s bylinnými extrakty, které obsahují speciální hydratační olejové složky ve směsi s vitamínem panthenolem. Tyto ingredience poskytují pleti vlhkost a jemnou péči. Chrání pokožku před vysycháním a činí pleť krásně vláčnou a sametově hebkou.

Reklamní tělové mléko s vaším logem nebo potiskem je skvělý praktický reklamní předmět nejen pro ženy.

Zobrazuji všech 6 výsledků

Tělové mléko 250 ml s vlastním potiskem

2.20  bez DPH
2.20  bez DPH - 2.20  bez DPH
Reklamní tělové mléko pro péči o pleť s etiketami plně ve vašem designu. Užitečný a praktický dárek pro vaše klientky. Kosmetiku pro vás vyrábíme v České republice.

Reklamní regenerační mast 100 ml – levandule – vlastní potisk

3.56  bez DPH
Regenerační mast 100 ml s levandulovým olejem pro šetrnou péči o suchou a podrážděnou pokožku. Vhodné pro změkčení a zvláčnění pokožky rukou i nohou.

Konopný masážní gel 125 ml s vlastním potiskem

2.76  bez DPH
Konopná regenerační mast 100 ml s konopným olejem pro péči o suchou a popraskanou pokožku. Napomáhá zjemnění pokožky a obnově její ochranné bariéry. Velmi praktický firemní dárek pro vaše klienty.

Reklamní konopná mast 100 ml

3.56  bez DPH
Konopná regenerační mast 100 ml s konopným olejem pro péči o suchou a popraskanou pokožku. Napomáhá zjemnění pokožky a obnově její ochranné bariéry. Praktický dárek pro vaše klienty.

Tělové máslo 200 ml s vlastní etiketou – kokos

5.16  bez DPH
Tělové máslo KOKOS je promašťující tělové máslo pro jemnou péči o vysušenou a citlivou pokožku. Kokosový olej s vitamínem E, provitamínem A a lecitinem zvláčňuje a hydratuje pokožku. Skvělý reklamní dárek pro ženy s vaším logem, textem nebo obrázkem.

Tělové máslo 200 ml s vlastním potiskem – kozí mléko

5.16  bez DPH
Tělové máslo 200 ml s kozím mlékem v kelímku a s vlastní etiketou. Zvláčňující máslo na tělo i obličej s mléčnými proteiny. Má příznivé účinky na vysušenou pokožku, kterou zjemňuje, promašťuje a vrací jí jemnost a hebkost. Voňavý a praktický reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery.