Péče o pleť a regenerační masti

Reklamní tělová mléka a regenerační masti

Reklamní tělová mléka s vaší vlastní etiketou a s bylinnými extrakty, které obsahují speciální hydratační olejové složky ve směsi s vitamínem panthenolem. Tyto ingredience poskytují pleti vlhkost a jemnou péči. Chrání pokožku před vysycháním a činí pleť krásně vláčnou a sametově hebkou.

Reklamní tělové mléko s vaším logem nebo potiskem je skvělý praktický reklamní předmět nejen pro ženy.

Zobrazuji všech 6 výsledků

Tělové mléko 250 ml s vlastním potiskem

55,00   bez DPH
Reklamní tělové mléko s etiketami plně ve vašem designu. Užitečný a praktický dárek pro vaše klientky.

Reklamní regenerační mast 100 ml – levandule – vlastní potisk

89,00   bez DPH
Regenerační mast 100 ml s levandulovým olejem pro šetrnou péči o suchou a podrážděnou pokožku. Vhodné pro změkčení a zvláčnění pokožky rukou i nohou.
Vyberte možnost

Konopný masážní gel 125 ml s vlastním potiskem

69,00   bez DPH
Konopná regenerační mast 100 ml s konopným olejem pro péči o suchou a popraskanou pokožku. Napomáhá zjemnění pokožky a obnově její ochranné bariéry. Velmi praktický firemní dárek pro vaše klienty.
Vyberte možnost

Reklamní konopná mast 100 ml

89,00   bez DPH
Konopná regenerační mast 100 ml s konopným olejem pro péči o suchou a popraskanou pokožku. Napomáhá zjemnění pokožky a obnově její ochranné bariéry. Praktický dárek pro vaše klienty.
Vyberte možnost

Tělové máslo 200 ml s vlastní etiketou – kokos

129,00   bez DPH
Tělové máslo KOKOS je promašťující tělové máslo pro jemnou péči o vysušenou a citlivou pokožku. Kokosový olej s vitamínem E, provitamínem A a lecitinem zvláčňuje a hydratuje pokožku. Skvělý reklamní dárek pro ženy s vaším logem, textem nebo obrázkem.
Vyberte možnost

Tělové máslo 200 ml s vlastním potiskem – kozí mléko

129,00   bez DPH
Tělové máslo 200 ml s kozím mlékem v kelímku a s vlastní etiketou. Zvláčňující máslo na tělo i obličej s mléčnými proteiny. Má příznivé účinky na vysušenou pokožku, kterou zjemňuje, promašťuje a vrací jí jemnost a hebkost. Voňavý a praktický reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery.
Vyberte možnost