Svíčky

Svíčky s vlastním potiskem

Rozjasněte den a zlepšete náladu vašim klientům s reklamními a vonnými svíčkami!

Naše nabídka reklamních a vonných svíček vám umožní vytvořit skutečně originální dárek nebo propagační předmět pro vaši značku. Zapálená svíčka dokáže vytvořit autentickou a relaxační atmosféru.

S našimi svíčkami také získáte skvělý reklamní prostor pro vaši značku. Na vlastním potisku můžete umístit své logo, slogan nebo jiný design, který odpovídá vašemu vizuálnímu stylu a posiluje povědomí o vaší značce.

Zobrazuji všechny 4 výsledky

Dřevěný svícen ve tvaru srdce s vlastním potiskem

89.00  bez DPH
Dřevěný dekorační svícen ve tvaru srdce s vlastním potiskem. Darujte vašim klientům originální dřevěný reklamní dárek s vaším logem nebo textem.

Vonná svíčka ve skle s vlastním potiskem

129.00  bez DPH
Vonná svíčka ve skle s vlastním potiskem. Darujte vašim klientům originální voňavý reklamní dárek s vaším obrázkem, logem nebo textem.

Vánoční dřevěný dekorační svícen – Šťastné a Veselé

89.00  bez DPH
Dřevěný svícen ve tvaru srdce s vánočním potiskem a vaším a firemním logem. Dejte svým klientům, zaměstnancům a obchodním partnerům něco, co zahřeje jejich srdce i prostor. Nechte svou značku zazářit ve světle svíčky.

Vánoční vonná svíčka 200 g – krásné Vánoce

199.00  bez DPH
Nechejte svou značku zazářit spolu s vánočním světlem. Vánoční vonná svíčka ve skle je nejenom krásným dekorativním prvkem, ale také skvělým způsobem, jak poděkovat svým zaměstnancům, klientům a obchodním partnerům.