Aroma karty a difuzéry

Aroma difuzéry a vonné visačky s vlastním potiskem

Hledáte opravdu voňavý reklamní dárek pro vaše klienty? Aroma difuzéry nebo aroma visačka je právě ten pravý reklamní předmět, který hledáte.

Difuzéry k provonění interiéru nebo aroma visačky do auta s vaším logem potěší určitě každého.

Zobrazuji všech 7 výsledků

Vonná svíčka ve skle s vlastním potiskem

129.00  bez DPH
Vonná svíčka ve skle s vlastním potiskem. Darujte vašim klientům originální voňavý reklamní dárek s vaším obrázkem, logem nebo textem.

Aromatická visačka s potiskem 10,5 x 16 cm

40.50  bez DPH
Aromatická visačka 10,5x16 cm s vaším vlastním potiskem. Na aromatickou kartu natiskneme váš plně barevný obrázek nebo logo.

Ručně parfémovaná aromatická visačka s potiskem 11 x 6,3 cm

32.23  bez DPH
Aromatická visačka 11 x 6,3 cm s vaším vlastním potiskem. Na aromatickou kartu natiskneme váš plně barevný obrázek nebo logo.

Vánoční aroma difuzér 100 ml – krásné Vánoce

299.00  bez DPH
Luxusní aroma difuzér ve skleněné lahvičce balený do krásného papírového tubusu s vánočním potiskem na víčku Krásné Vánoce. Elegantní vánoční potisk a vaše logo na obalu vytvoří skvělý vánoční reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery, který je nejen užitečný, ale také skvěle vypadá.

Vánoční potpourri ve skle – veselé Vánoce

129.00  bez DPH
Nechte je prožívat vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance vánoční radost ve všech smyslech. Potpourri přináší nejen krásu, ale díky vašemu brandingu je i jedinečným reklamních dárkem.

Aroma difuzér s vlastním potiskem 100 ml

269.00  bez DPH
Skleněný dekorativní aroma difuzér k provonění místnosti nebo koupelny s příjemnou vůní. Aroma difuzér s vaším logem je skvělý reklamní dárek pro vaše klienty.

Dřevěné vonítko do prádla s vlastním potiskem

59.00  bez DPH
Dřevěné vonítko do prádla ve tvaru srdce s vaším vlastním potiskem. Parfémované dřevěné srdce k provonění šatníků a interiérů je krásný dárek pro vaše klienty.