Textil

Reklamní textil s vlastním potiskem

Reklamní textil jako jsou trička s vlastním potiskem, dětská body nebo užitečné plátěné tašky, to jsou reklamní dárky, kterými uděláte radost téměř vždy.

Zobrazuji všechny 4 výsledky

Tričko s vlastním potiskem – bio bavlna – bílé

Originální tričko s vlastním potiskem ze 100 % BIO bavlny. Klasický střih, barva bílá. Reklamní textil: Cena potisku se odvíjí od velikosti obrázku a použité technologii tisku. Zašlete nám vaší poptávku, rádi pro vás nabídku připravíme.

Dámské tričko s vlastním potiskem – bio organic – bílé

Originální tričko s vlastním potiskem ze 100 % BIO bavlny. Dámský střih, barva bílá. Reklamní textil: Cena potisku se odvíjí od velikosti obrázku a použité technologii tisku. Zašlete nám vaší poptávku, rádi pro vás nabídku připravíme.

Dětské body s vlastním potiskem – krátký rukáv

Originální dětské body s vlastním potiskem ze 100% bavlny. Skvělé dárky pro miminko. Reklamní textil: Cena potisku se odvíjí od velikosti obrázku a použité technologii tisku. Zašlete nám vaší poptávku, rádi pro vás nabídku připravíme.

Plátěná taška s vlastním potiskem 40 x 33 cm – béžová

2.76  bez DPH
Látková taška s vlastním potiskem. Šetříte přírodu a nechcete používat igelitové tašky, které zatěžují životní prostředí? Plátěná taška s vlastním potiskem je tím pravým dárkem pro vaše klienty.