Zlatá medovina 100 ml s vlastní etiketou

79.00  bez DPH

Zlatá medovina je vyrobena nejmodernější technologií, která zachovává všechny blahodárně působící látky z medu. Darujte vašich klientům a obchodním partnerům opravdu originální a chutný reklamní dárek.

Cena podle množství

Množství (ks)Cena bez DPH/ks
50 - 19979.00 
200 - 49975.05 
500 - 99971.10 
1000 +67.15 
Katalogové číslo: SU840014

Omezení prodeje: na těchto stránkách prodáváme pouze subjektům s platným IČO. Fyzické osoby mohou nakupovat na www.bohemiagifts.cz.

Zlatá medovina 100 ml s vlastní etiketou

Darujte medovinu, která má osobní šmrnc. Zlatá medovina je ohňostrojem chutí, který zavede každého na nezapomenutelnou cestu chutí a vůní. Přidat tomuto lahodnému nápoji můžete i váš osobitý design a styl. Vaše vlastní etiketa vám umožní přizpůsobit medovinu podle vašich představ. Buďte kreativní a nechte svou značku zářit na lahvi zlaté medoviny. Můžete na ni umístit vaše logo, oblíbený citát nebo obrázek. Tato vlastní etiketa dodává medovině nejen nový vzhled, ale také osobní nádech, který ji činí skutečně jedinečnou.

Získáte originální a chutný reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery. Udělejte z každého doušku zážitek, který si budou vaši klienti pamatovat ještě dlouho poté.

Zlatá medovina je vyrobena nejmodernější technologií, která zachovává všechny blahodárně působící látky z medu. Je připravena podle historické receptury z nejkvalitnějšího křivoklátského medu s přídavkem chmelu.

Tisk etikety: etiketu plně ve vašem designu vytiskneme na plastový materiál. Potisk je možný plně barevný v CMYK.

Složení: voda, med, cukr, líh, aroma, chmel, extrakt, barviva: karamel, kyseliny: kyselina citrónová, konzervant: oxid siřičitý. Doporučené skladování: 5–25 °C

Alkohol: 18%

Vyrobeno v České republice. Prodej medoviny nepodléhá legislativě týkající se značení a evidence lihu.

Neprodejné osobám mladším 18 let.

Hmotnost 0.2 kg

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT