Šumivé pěnivé bomby do vany

Reklamní šumivé bomby do koupele
Naše reklamní šumivé bomby do koupele, na rozdíl od běžných šumivek, obsahují ingredience vytvářející bohatou pěnu, kterou aktivujete proudem teplé tekoucí vody. Do šumivých pěnivých bomb navíc přidáváme přírodní extrakty a oleje, které vyživují a zjemňují vaši pokožku.

Výroba šumivých bomb je popsána v mnoha návodech, ale naše bomby do koupele obsahují vyzkoušený a vyvážený poměr všech použitých surovin, aby byl efekt bouřících, mycích a pěnivých složek v rovnováze.

Reklamní bomby do vany nabízíme v různých tvarech a formách balení. Kouli do vany zabalíme do papírového přebalu s vaším potiskem. Tvarovanou bombu dáme na blister, který potiskneme vaším logem nebo obrázkem. Získáte tak velmi praktický reklamní předmět pro vaše klienty.

Zobrazuji všech 12 výsledků

Šumivá a pěnivá bomba do vany 100 g – papírový obal

65,00   bez DPH
Reklamní šumivá a pěnivá bomba do vany s přebalem ve vašem designu. Kosmetika vyrobená v České republice.

Šumivá a pěnivá bomba do vany 2×100 g – papírový obal

119,00   bez DPH
Sada 2 kusů šumivých a pěnivých bomb do vany s obalem plně ve vašem designu. Dopřejte vašim klientům originální bouřlivou koupel plnou pěny.

Šumivá a pěnivá bomba do vany – srdce 30 g na blisteru s potiskem

69,00   bez DPH
Šumivá a pěnivá bomba do vany ve tvaru srdce na blisteru ve vašem designu. Kosmetika vyrobená v České republice.

Bylinná čajová koupel se solí z Mrtvého moře 100 g – 3 byliny – vlastní potisk

89,00   bez DPH
NOVINKA v koupelové kosmetice. Směs šumivých a pěnivých složek spolu s koupelovou solí se 3 bylinkami (heřmánek, mateřídouška a měsíče) a se solí z Mrtvého moře pro přípravu blahodárně působící lázně. Darujte vašim klientům originální dárek s vaším logem pro přípravu jejich relaxační koupele.
Vyberte možnost

Bylinná čajová koupel se solí z Mrtvého moře 100 g – Ibišek – vlastní potisk

89,00   bez DPH
NOVINKA v koupelové kosmetice. Směs šumivých a pěnivých složek spolu s koupelovou solí s bylinkami (ibišek) a solí z Mrtvého moře pro přípravu blahodárně působící lázně. Darujte vašim klientům originální dárek pro přípravu jejich relaxační koupel.
Vyberte možnost

Bylinná čajová koupel se solí z Mrtvého moře 100 g – Levandule – vlastní potisk

89,00   bez DPH
Čajová koupel je směsí šumivých a pěnivých složek spolu s koupelovou solí s levandulí a solí z Mrtvého moře pro přípravu blahodárně působící lázně. Darujte vašim klientům originální voňavý dárek pro přípravu jejich relaxační koupel.
Vyberte možnost

Pěnivá šumivá bomba do vany se CBD s vlastním potiskem

129,00   bez DPH
Ručně vyráběná šumivá pěnivá koule s konopným olejem se efektně rozpouští a do koupele přitom uvolňuje velmi jemné pěnivé a mycí látky. Na blister natiskneme vaše logo nebo váš obrázek. Darujte originální voňavý firemní dárek, který si vaši klienti budou pamatovat.
Vyberte možnost

Šumivá pěnivá bomba do vany s vlastním potiskem – kometa

89,00   bez DPH
Pěnivá a šumivá bomba do vany ve tvaru komety je umístěna na blisteru. Originální voňavý dárek pro vaše klienty nejen k Vánocům. Na blister natiskneme vaše logo nebo váš obrázek.
Vyberte možnost

Šumivá bomba do koupele s vlastním potiskem – sněhová vločka

99,00   bez DPH
Pěnivá a šumivá bomba ve tvaru sněhové vločky na blisteru. Romantická vůně evokující zasněžené vrcholky hor. Na blister natiskneme vaše logo nebo váš obrázek.
Vyberte možnost

Pěnivá a šumivá bomba do vany s vlastním potiskem – auto

109,00   bez DPH
Pěnivá a šumivá bomba do vany ve tvaru autíčka s příjemnou vůní na blisteru. Originální reklamní dárek, který si budou vaši klienti pamatovat. Na blister natiskneme vaše logo nebo váš obrázek.
Vyberte možnost

Šumivá pěnivá bomba do vany s vlastním potiskem – levandule

89,00   bez DPH
Pěnivá a šumivá bomba do vany s vůní levandule na blisteru. Uklidňující koupel s vůní levandule potěší každou vaší klientku. Na blister natiskneme vaše logo nebo váš obrázek.
Vyberte možnost

Šumivá bonboniéra 4×30 g – sada bomb do vany – srdce

239,00   bez DPH
Načněte bonboniéru, vhoďte šumivé srdíčko do vany a užívejte si koupel plnou krásných chvil. Takto můžete svým klientům představit tento skvělý reklamní dárek. Na obal doplníme vaše logo a získáte tak nevšední firemní dárek pro vaše klientky.
Vyberte možnost