Ručně vyráběné pivní tuhé mýdlo 30 g s vlastním potiskem

30.00  bez DPH

Reklamní pivní tuhé mýdlo je ručně vyrobené a doplněné o glycerin a extrakty z pivních kvasnic a chmele. Pivní mýdlo v originálním balení pro vás vytvoříme plně ve vašem designu.

Cena podle množství

Množství (ks)Cena bez DPH/ks
250 - 49930.00 
500 - 99928.50 
1000 - 199927.00 
2000 +25.50 
Katalogové číslo: BC137001

Omezení prodeje: na těchto stránkách prodáváme pouze subjektům s platným IČO. Fyzické osoby mohou nakupovat na www.bohemiagifts.cz.

Reklamní pivní tuhé mýdlo s extrakty z pivních kvasnic a chmele 30 g

Každé mytí se stane relaxačním rituálem díky blahodárným účinkům pivních kvasnic a chmele, které jsou obsaženy v našem exkluzivním mýdle. Toto tuhé mýdlo nejenže očistí vaši pokožku, ale také ji revitalizuje a hydratuje díky výživným látkám obsaženým v pivních kvasnicích a chmelu. S jeho lahodnou vůní se každá sprcha nebo mytí rukou stane malým útěkem do světa pohody a kvalitní péče.

Reklamní pivní tuhé mýdlo je zabalené v kreativním obalu ve tvaru bonbónu, který vytvoříme plně ve vašem designu!

Ručně vyráběné pivní tuhé mýdlo s extrakty z pivních kvasnic a chmele.  Jemné toaletní mýdlo s glycerinem a extrakty z pivních kvasnic (Saccharomyces Cerevisiae) a chmelu obecného (Humulus Lupulus). Mýdlo myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.

Pivní tuhé mýdlo s obalem ve tvaru bonbónu 100% ve vašem vlastním designu. Na obal je možné umístit váš text, logo, obrázek firmy nebo vašich produktů. Tisk přebalu toaletního mýdla provádíme plně barevný v CMYK. Před realizací zakázky vám bude zaslán náhled výrobku a etiket k finální korektuře. Výrobu zahájíme až po vašem odsouhlasení.

Obal:

  • papírový obal: papírový přebal ve tvaru bonbonu s plně barevným potiskem v CMYK

Náplň: mýdlo vyrábíme v České republice, v našem závodě ve Stráži pod Ralskem. Naše výroba probíhá plně v režimu správné výrobní praxe, která je přísně kontrolována příslušnými státními orgány. Výrobky tak splňují veškeré legislativní náležitosti v rámci celé Evropské unie.

Tisková data: po objednání vás budeme ohledně grafiky kontaktovat.
Hmotnost 0.05 kg

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT