Keramický hrnek 350 ml s potiskem – sním o Vánocích

129.00  bez DPH

Keramický hrnek s originálním vánočním potiskem – Já sním o bílých Vánocích – je oblíbený a praktický vánoční dárek pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance. Na krabičku dolepíme vaše firemní logo nebo jej dotiskneme na zadní stranu hrnečku. Hrneček je tradiční reklamní dárek, kterým Vaše klienty potěšíte a vaše logo budou mít při pití svého oblíbeného nápoje stále na očích.

Cena podle množství

Množství (ks)Cena bez DPH/ks
10 - 49129.00 
50 - 199125.13 
200 - 499122.55 
500 - 999116.10 
1000 +109.65 
Katalogové číslo: BC200094

Omezení prodeje: na těchto stránkách prodáváme pouze subjektům s platným IČO. Fyzické osoby mohou nakupovat na www.bohemiagifts.cz.

Vánoční keramický hrnek – já sním o bílých Vánocích

Vánoce v každém doušku! Darujte vašim klientům exkluzivní reklamní hrnek, a to bílý keramický s vánočním potiskem Já sním o bílých vánocích balený v dárkové krabičce a vaším firemním logem.

Nechte vaše obchodní partnery nebo zaměstnance prožívat vánoční atmosféru každý den, když si budou dopřávat oblíbený nápoj ze speciálního hrnku s vánočním potiskem. S nádherným vánočním potiskem a vaším firemním logem se tento hrnek stane nejen praktickým doplňkem, ale také skvělým způsobem, jak sdílet vánoční radost s ostatními. Oslavte svou značku i vánoční náladu s tímto unikátním dárkem pro vaše zaměstnance, obchodní partnery a klienty. Každý doušek z tohoto hrnku přinese špetku vánočního kouzla do vašeho dne. Zanechte trvalý dojem s naším reklamním hrnkem s vánočním potiskem a podpořte vaší značku.

Průměr: 8 cm

Výška: 9,5 cm

Objem: 350 ml

Balení: v kartonové krabičce Tiskneme sublimační technologií plně barevné obrázky na bílé keramické hrnky. Hrnky jsou balené v krabičce s potiskem, vydrží mytí horkou vodou, nedoporučujeme mytí v myčce.

Branding: logo doplníme na obal (krabičku), popř. dotiskneme na odvrácenou stranu hrnku.

Hmotnost 0.5 kg

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT