Pivní kosmetická sada pěnivé a šumivé bomby do vany 2×110 g s vlastním potiskem

124.00  bez DPH

Nechte vaše klienty unést do světa relaxace a kvalitní péče s naší dárkovou kosmetickou sadou pivních pěnivých a šumivých bomb do vany. Kosmetický balíček dvou pěnivých a šumivých bomb do vany bude skvělý reklamní dárek pro vaše klienty.

Cena podle množství

Množství (ks)Cena bez DPH/ks
250 - 499124.00 
500 - 999117.80 
1000 - 1999111.60 
2000 +105.40 
Katalogové číslo: BC200048

Omezení prodeje: na těchto stránkách prodáváme pouze subjektům s platným IČO. Fyzické osoby mohou nakupovat na www.bohemiagifts.cz.

Reklamní kosmetická sada pivní bomby do vany 2 x 110 g

Ponořte se do luxusu s naší dárkovou reklamní kosmetickou sadou pivních bomb do vany s extrakty z pivních kvasnic a chmele.!

Naše exkluzivní sada obsahuje dvě šumivé bomby do vany, které vás okouzlí svou jedinečnou kombinací vůní a blahodárných extraktů. Každá bomba je vyrobena s maximální péčí a pozorností k detailu, abyste si mohli užít dokonalé relaxační koupelové rituály.

Obal pro kosmetickou sadu vytvoříme 100% ve vašem designu. Na obal je možné umístit váš text, logo nebo obrázek. Tisk přebalu na šumivé a pěnivé bomby provádíme plně barevný v CMYK. Před realizací zakázky vám bude zaslán náhled výrobku a etiket k finální korektuře. Výrobu zahájíme až po vašem odsouhlasení.

Obal:

  • papírový obal: papírový přebal s plně barevným potiskem v CMYK

Náplň: šumivé a pěnivé bomby vyrábíme v České republice, v našem závodě ve Stráži pod Ralskem. Naše výroba probíhá plně v režimu správné výrobní praxe, která je přísně kontrolována příslušnými státními orgány. Výrobky tak splňují veškeré legislativní náležitosti v rámci celé Evropské unie.

Šumivé bomby vyvíjíme a vyrábíme ručně v České republice ze surovin, extraktů a olejů nejvyšší kvality šetrných k pokožce. Všechny výrobky necháváme důkladně dermatologicky testovat, nepoužíváme parabeny a ctíme potřeby citlivější pokožky. Naše kosmetika je plně veganská. Bomby nejen šumí, ale vytváří i bohatou pěnu a rozpouští se pozvolna a dlouho si tak užijete jejich efekt.

Použití: Dle požadavku na intenzitu pěny vložte do teplé vody přípravek v množství až 100 g na 50 litrů lázně. Napouštěním nebo mechanickým pohybem vznikne bohatá pěna. Po koupeli se osprchujte čistou vodou.

Váha: 2 x 110 g

Průměr: 6 cm

Skladové zásoby nejsou garantovány.

Tisková data: po objednání vás budeme ohledně grafiky kontaktovat.

 

Hmotnost 0.1 kg

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT