Reklamní mléčná čokoláda 100 g s vlastním potiskem a 3D posuvným prvkem

79.00  bez DPH

Interaktivní reklamní mléčná dárková čokoláda s vlastním potiskem a s posuvnými prvky na obalu, je velmi originální dárek pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance. Sladký reklamní dárek, kterým poděkujete za vzájemnou spolupráci a jistě zaujmete. Zatažením za část obalu se zobrazí skrytý text. Obal vytvoříme plně ve vašem designu a s vaším 3D posuvným prvkem.

Cena podle množství

Množství (ks)Cena bez DPH/ks
250 - 49979.00 
500 - 99975.05 
1000 - 199971.10 
2000 +67.15 
Katalogové číslo: RP000106

Omezení prodeje: na těchto stránkách prodáváme pouze subjektům s platným IČO. Fyzické osoby mohou nakupovat na www.bohemiagifts.cz.

Reklamní mléčná čokoláda 100 g s vlastním potiskem a interaktivním 3D prvkem

Rozveselte smysly vašim obchodním partnerům, klientům nebo zaměstnancům a oslaďte jim život výjimečnou reklamní mléčnou čokoládou plně ve vašem designu a interaktivním (posuvnými) 3D prvkem na obalu! Naše čokoláda je více než jen lahodným pokušením – je to originální sladký reklamní dárek, který roztaje na jazyku. Dopřejte vašim partnerům něco sladkého a opravdu jedinečného. Naše interaktivní mléčná čokoláda je ideálním reklamním dárkem pro vaše klienty nebo zaměstnance, který je potěší, zachutná a zanechá silný dojem.

Speciální interaktivní obal: speciální obal má interaktivní (posuvnou) 3D část, kde se po zatažení za výsuvný díl objeví váš skrytý text. 

Branding: obal vytvoříme plně ve vašem designu. I posuvný 3D prvek na obalu může být dle vašich představ a ve vašem tvaru (květina, automobil, letadlo, váš výrobek atd.).

Mléčná čokoláda: obsah kakaové sušiny v mléčné čokoládě nejméně 30%. Může obsahovat stopy arašídů, jiných skořápkových plodů, lepku a vajec.

Hmotnost: 100 g

Rozměr obalu: 23 x 10,5 cm

Grafika: ohledně vytvoření grafiky vás budeme kontaktovat.

Interaktivní čokoláda s vlastním logem
Interaktivní čokoláda s vlastním logem

Celý obal vytvoříme plně ve vašem designu. Obal bude s vaší grafikou, logem a textem.

Interaktivní čokoláda s vlastním logem

Na obalu čokolády je posuvný prvek, po jehož vytažení se objeví skrytý text. Tvar posuvného prvku vytvoříme dle vašeho přání. Může to být květina, autíčko, letadlo, váš výrobek atd.

Hmotnost 0.11 kg
Rozměry 1 × 11 × 23 cm

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT