Reklamní sladkosti a nápoje

Reklamní sladkosti, cukrovinky a nápoje
Reklamní sladkosti, cukrovinky nebo nápoje potěší vaše malé i velké klienty či obchodní partnery.

Hledáte bonbóny, žvýkačky nebo čokolády s vlastním logem na obalu?  Chcete vaše klienty obdarovat vínem nebo medovinou s vaší etiketou? Nebo doplnit energii vašich klientů vlastním energetickým nápojem?

Vybírejte z naší nabídky reklamních sladkostí, cukrovinek a nápojů.

 

Zobrazuji všech 30 výsledků

Marshmallows 220 g v dóze s potiskem

95.00  bez DPH
Cukrovinky marshmallows v plastovém obalu s vlastní etiketou. Marshmallows s vaším obrázkem nebo logem.

Žvýkačky 100 g v dóze s potiskem

49.00  bez DPH
Reklamní kulaté žvýkačky v plastovém obalu s vlastní etiketou. Žvýkačky s vaším obrázkem nebo logem.

Interaktivní vánoční čokoláda 100 g – sněhulák

89.00  bez DPH
Vánoční mléčná dárková čokoláda pro vaše klienty a obchodní partnery s interaktivními prvky na obalu, která zahřeje srdce a rozveselí jejich smysly. Sladký reklamní dárek, kterým poděkujete za vzájemnou spolupráci.

Interaktivní vánoční čokoláda od srdce 100 g – šťastné a veselé

84.00  bez DPH
Vánoční mléčná dárková čokoláda se zimními motivy pro vaše klienty a obchodní partnery a s interaktivními prvky na obalu, která zahřeje srdce a rozveselí jejich smysly. Sladký reklamní dárek od srdce, kterým poděkujete za vzájemnou spolupráci.

Reklamní mléčná čokoláda 100 g s vlastním potiskem a 3D posuvným prvkem

79.00  bez DPH
Interaktivní reklamní mléčná dárková čokoláda s vlastním potiskem a s posuvnými prvky na obalu, je velmi originální dárek pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance. Sladký reklamní dárek, kterým poděkujete za vzájemnou spolupráci a jistě zaujmete. Zatažením za část obalu se zobrazí skrytý text. Obal vytvoříme plně ve vašem designu a s vaším 3D posuvným prvkem.

Reklamní mléčná čokoláda 100 g s otočným kolečkem a s vlastním potiskem

79.00  bez DPH
Interaktivní reklamní mléčná dárková čokoláda s vlastním potiskem a s otočným kolečkem uprostřed obalu, je velmi originální dárek pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance. Otáčením kolečka se na obalu reklamní čokolády zobrazí skrytý text nebo obrázek, ať již to bude váš reklamní slogan nebo přání vašim klientům.

Reklamní mléčná čokoláda 100 g s vlastním potiskem s horním otočným kolečkem

79.00  bez DPH
Reklamní mléčná čokoláda s vlastním potiskem a interaktivními prvky. V horní části je otočné kolečko a výřez, ve kterém se díky otáčení mohou střídat čtyři různé texty nebo obrázky. Velmi originální sladký reklamní dárek pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance.

Ručně vyráběná čokoláda 10 g s vlastním potiskem

18.00  bez DPH
Ručně vyráběná mléčná čokoláda 10 g v papírovém obalu s vlastním potiskem. Extra jemná výběrová čokoláda s výraznou chutí a vysokým podílem kakaového másla.

Reklamní čokoláda 100 g s vlastním potiskem

55.00  bez DPH
Reklamní čokoláda 100 g s firemním potiskem. Obal čokolády potiskneme vaším textem, přidáme obrázek nebo logo.

Ručně vyráběná sypaná čokoláda 80 g s vlastním potiskem

79.00  bez DPH
Ručně vyráběná sypaná mléčná čokoláda 80 g s lyofilizovaným ovocem a krabičkou s vlastním potiskem. Extra jemná výběrová čokoláda s výraznou chutí a vysokým podílem kakaového másla.

Energetický nápoj 250 ml s vaší etiketou

29.00  bez DPH
Reklamní energetický nápoj s vaší plně barevnou etiketou. Originální reklamní dárek plný energie pro vaše klienty.

Bylinný sypaný čaj 70 g s vlastním potiskem

79.00 89.00  bez DPH
Bylinný sypaný čaj 70 g s vaší etiketou.  100% přírodní reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery. Darujte vašim klientům autentický a chutný čajový zážitek.

Bylinný sypaný čaj 7g s vlastním potiskem

35.00  bez DPH
Bylinný sypaný čaj 7 g s vaší vlastní etiketou.  100% přírodní reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery.

Vánoční bylinný sypaný čaj 70g – vánoční čas

89.00  bez DPH
Bylinný sypaný čaj s vlastním logem na etiketě je skvělý, 100% přírodní reklamní dárek pro vaše klienty. Unikátní směs pro přípravu vánočního čaje.

Zlatá medovina 100 ml s vlastní etiketou

79.00  bez DPH
Zlatá medovina je vyrobena nejmodernější technologií, která zachovává všechny blahodárně působící látky z medu. Darujte vašich klientům a obchodním partnerům opravdu originální a chutný reklamní dárek.

Zlatá medovina 100 ml – krásné Vánoce

79.00  bez DPH
Vánoční zlatá medovina je lahodný nápoj čisté medové chuti, ale také skvělý chutný reklamní dárek pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance.

Zlatá medovina 100 ml – šťastný nový rok

79.00  bez DPH
Novoroční zlatá medovina je lahodný nápoj čisté medové chuti, ale také skvělý chutný reklamní dárek pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance. Dopřejte vašim klientům lahodný zážitek hned na začátku nového roku.

Dárkové bílé víno 0,75 l Chardonnay s vlastní etiketou a v dárkové krabici

144.00  bez DPH
Dárkové bílé víno Chardonnay s vlastním potiskem. Víno je baleno v dárkové krabičce. Reklamní dárek pro vaše klienty s vaší originální etiketou.

Dárkové červené víno 0,75 l Merlot s vlastní etiketou a v dárkové krabici

144.00  bez DPH
Dárkové červené víno 0,75 l Merlot s vlastním potiskem. Víno je baleno v pevné dárkové krabičce. Darujte vašim klientům reklamní dárek s vlastní etiketou.

Dárkové prosecco 0,75 l s vlastní etiketou

279.00  bez DPH
Kvalitní dárkové Prosecco původem z Itálie s vlastní etiketou není jen nápoj. Je to i vkusný dárek, kterým obdarujete vaše klienty, obchodní partnery či zaměstnance. Zanechte trvalý dojem s tímto originálním reklamním dárkem.

Vánoční bílé víno 0,75 l s vlastním logem – Štědrý večer – Chardonnay v dárkové krabici

144.00  bez DPH
Dárkové bílé víno v krabičce s vánoční etiketou a koledou 0,75 l - Chardonnay. Vánoční víno je skvělý reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery.

Vánoční červené víno 0,75 l s vlastním logem – Kouzelné Vánoce – Merlot v dárkové krabici

144.00  bez DPH
Dárkové vánoční červené víno Merlot 0,75 l s vánoční etiketou Kouzelné Vánoce balené v dárkové krabičce. Vánoční víno je krásný reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery.

Vánoční bílé víno 0,75 l s vlastním logem – Šťastné a veselé – Chardonnay v dárkové krabici

144.00  bez DPH
Dárkové bílé víno v krabičce s vánoční etiketou Šťastné a veselé 0,75 l – Chardonnay. Vánoční víno je skvělý reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery.

Vánoční červené víno 0,75 l s vlastním logem – Veselé Vánoce – Merlot v dárkové krabici

144.00  bez DPH
Dárkové vánoční červené víno Merlot 0,75 l s vánoční etiketou Veselé Vánoce balené v dárkové krabičce. Vánoční víno je krásný reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery.

Dárkové prosecco 0,75 l – šťastný nový rok

279.00  bez DPH
Novoroční dárkové prosecco "šťastný nový rok" je skvělý reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery. Extra suché šumivé víno je původem z Itálie a je možné jej doplnit vaším logem.

Vánoční dárkové prosecco 0,75 l – kouzelné Vánoce

279.00  bez DPH
Vánoční dárkové prosecco je skvělý reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery. Extra suché šumivé víno je původem z Itálie a je možné jej doplnit vaším logem.

Vánoční dárkové prosecco 0,75 l – pohodové Vánoce

279.00  bez DPH
Vánoční dárkové prosecco "pohodové Vánoce" je skvělý reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery. Extra suché šumivé víno je původem z Itálie a je možné jej doplnit vaším logem.

Vánoční dárkové prosecco 0,75 l – šťastné a veselé

279.00  bez DPH
Vánoční dárkové prosecco "šťastné a veselé" je skvělý reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery. Extra suché šumivé víno je původem z Itálie a je možné jej doplnit vaším logem.

Dárková sada čajů Excellence tea 24x 1,5 g s vlastním logem

129.00  bez DPH
Rádi byste poděkovali vašim klientům, obchodním partnerům nebo zaměstnancům? Proč ne originální dárkovou sadou cejlonských čajů Excellence Tea, která obsahuje 6 druhů vybraných čajů. Dopřejte vašim klientům nejen lahodné osvěžení, ale také chvíle klidu a uvolnění.

Dárková sada čajů Pyramid Tea Box 12x 2g s vlastním logem

129.00  bez DPH
Originální dárková sada čajů Pyramid Tea Box je mix 4 druhů černých a zelených čajů. Krabičku doplníme vaším vlastním logem a získáte tak jedničný chutný reklamní dárek pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance.