Tuhá mýdla s vlastní etiketou

Reklamní tuhá mýdla s vlastní etiketou

Tuhá mýdla s vaším potiskem je skvělý reklamní předmět, který potěší vaše klienty nebo obchodní partnery.

Reklamní tuhé mýdlo může mít různé varianty balení. Toaletní mýdlo můžeme vložit do plechové krabičky, u které potiskneme její víko vaším logem nebo obrázkem. Další způsob balení je do papírového přebalu nebo krabičky, které potiskneme plně ve vašem designu.

Pokud je to technicky možné, jsme schopni vyrobit také mýdlo s vaším logem nebo vytvořit formu na mýdlo přímo ve vašem tvaru.

Zobrazuji všech 9 výsledků

Toaletní mýdlo 100 g v papírové krabičce s vlastním potiskem

42.00  bez DPH
Reklamní toaletní mýdlo v papírové krabičce s vaším vlastním potiskem. Darujte vašim klientům praktický voňavý dárek, který jistě využijí a skvěle tak zpropagujete vaší značku.

Toaletní mýdlo 100 g v papírovém přebalu s vlastním potiskem

35.00  bez DPH
Reklamní toaletní mýdlo v papírovém obalu plně ve vašem vlastním designu. Praktický voňavý reklamní dárek pro vaše klienty vyrobený v České republice.

Toaletní mýdlo 30 g v obalu s vlastním potiskem

29.00  bez DPH

Reklamní toaletní mýdlo v originálním obalu plně ve vašem vlastním designu. Mýdlo vyrobené českým výrobce s vaším logem nebo obrázkem na obalu potěší každého klienta. Praktický voňavý dárek pro vaše klienty.

Toaletní mýdlo 80 g v plechové krabičce s vlastním potiskem

89.00  bez DPH
Reklamní toaletní mýdlo 80 g v plechové krabičce s vaším vlastním potiskem na víku. Mýdlo vyrobené českým výrobce s vaším logem nebo obrázkem na obalu potěší každého klienta.

Ručně vyráběné tvarované mýdlo 100 g – anděl v letu

79.00  bez DPH
Ručně vyráběné tvarované mýdlo ve tvaru anděla je skvělý voňavý reklamní dárek pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance. Vaše logo nebo text dotiskneme na blister, který je součástí balení s mýdlem.

Ručně vyráběné tvarované mýdlo 100 g – anděl v okně

79.00  bez DPH
Ručně vyráběné tvarované mýdlo ve tvaru anděla v okně je skvělý voňavý reklamní dárek pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance. Vaše logo nebo text dotiskneme na blister, na kterém je mýdlo umístěno.

Ručně vyráběné tvarované mýdlo 80 g – anděl

69.00  bez DPH
Ručně vyráběné tvarované mýdlo - anděl. Skvělý voňavý reklamní vánoční dárek pro vaše klienty a obchodní partnery.

Ručně vyráběné tvarované mýdlo 60 g – anděl postava

69.00  bez DPH
Ručně vyráběné tvarované mýdlo – anděl. Skvělý voňavý reklamní vánoční dárek pro vaše klienty a obchodní partnery. Na blister natiskneme vaše logo nebo text.

Ručně vyráběné mýdlo 70 g na blisteru s logem – vločka

69.00  bez DPH
Ručně vyráběné tvarované mýdlo – vločka. Skvělý voňavý reklamní vánoční dárek pro vaše klienty a obchodní partnery.