Reklamní čokolády s vlastním potiskem

Hledáte sladký a originální způsob, jak propagovat svou firmu či udělat dojem na vaše zákazníky a obchodní partnery? Reklamní čokolády s logem vaší firmy, obrázkem nebo textem jsou tím pravým řešením!

Čokoláda je velmi oblíbený sladký reklamní dárek. Dárkové sladkosti potěší téměř každého vašeho klienta, proto je reklamní čokoláda s vlastním potiskem tím pravým firemním dárkem.

Nabídnout vám můžeme mléčné, oříškové nebo hořké tabulkové čokolády v papírové krabičce s vlastním plně barevným potiskem. Nebo kvalitní mléčné čokolády s lyofilizovaným (mrazem sušeným) ovocem v krabičce ve vašem designu.

Překvapte své zákazníky, zaměstnance nebo obchodní partnery sladkým dárkem s vaším logem. Objednejte si čokolády s vlastním firemním potiskem přímo v našem e-shopu!

Zobrazuji všechny 3 výsledky

Ručně vyráběná čokoláda 10 g s vlastním potiskem

18,00   bez DPH
Ručně vyráběná mléčná čokoláda 10 g v papírovém obalu s vlastním potiskem. Extra jemná výběrová čokoláda s výraznou chutí a vysokým podílem kakaového másla.
Vyberte možnost

Reklamní čokoláda 100 g s vlastním potiskem

55,00   bez DPH
Reklamní čokoláda 100 g s firemním potiskem. Obal čokolády potiskneme vaším textem, přidáme obrázek nebo logo.

Ručně vyráběná sypaná čokoláda 80 g s vlastním potiskem

79,00   bez DPH
Ručně vyráběná sypaná mléčná čokoláda 80 g s lyofilizovaným ovocem a krabičkou s vlastním potiskem. Extra jemná výběrová čokoláda s výraznou chutí a vysokým podílem kakaového másla.