Reklamní čokolády s vlastním potiskem

Hledáte sladký a originální způsob, jak propagovat svou firmu či udělat dojem na vaše zákazníky a obchodní partnery? Reklamní čokolády s logem vaší firmy, obrázkem nebo textem jsou tím pravým řešením!

Čokoláda je velmi oblíbený sladký reklamní dárek. Dárkové sladkosti potěší téměř každého vašeho klienta, proto je reklamní čokoláda s vlastním potiskem tím pravým firemním dárkem.

Nabídnout vám můžeme mléčné, oříškové nebo hořké tabulkové čokolády v papírové krabičce s vlastním plně barevným potiskem. Nebo kvalitní mléčné čokolády s lyofilizovaným (mrazem sušeným) ovocem v krabičce ve vašem designu.

Překvapte své zákazníky, zaměstnance nebo obchodní partnery sladkým dárkem s vaším logem. Objednejte si čokolády s vlastním firemním potiskem přímo v našem e-shopu!

Zobrazuji všech 8 výsledků

Interaktivní vánoční čokoláda 100 g – sněhulák

89.00  bez DPH
Vánoční mléčná dárková čokoláda pro vaše klienty a obchodní partnery s interaktivními prvky na obalu, která zahřeje srdce a rozveselí jejich smysly. Sladký reklamní dárek, kterým poděkujete za vzájemnou spolupráci.

Interaktivní vánoční čokoláda od srdce 100 g – šťastné a veselé

84.00  bez DPH
Vánoční mléčná dárková čokoláda se zimními motivy pro vaše klienty a obchodní partnery a s interaktivními prvky na obalu, která zahřeje srdce a rozveselí jejich smysly. Sladký reklamní dárek od srdce, kterým poděkujete za vzájemnou spolupráci.

Reklamní mléčná čokoláda 100 g s vlastním potiskem a 3D posuvným prvkem

79.00  bez DPH
Interaktivní reklamní mléčná dárková čokoláda s vlastním potiskem a s posuvnými prvky na obalu, je velmi originální dárek pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance. Sladký reklamní dárek, kterým poděkujete za vzájemnou spolupráci a jistě zaujmete. Zatažením za část obalu se zobrazí skrytý text. Obal vytvoříme plně ve vašem designu a s vaším 3D posuvným prvkem.

Reklamní mléčná čokoláda 100 g s otočným kolečkem a s vlastním potiskem

79.00  bez DPH
Interaktivní reklamní mléčná dárková čokoláda s vlastním potiskem a s otočným kolečkem uprostřed obalu, je velmi originální dárek pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance. Otáčením kolečka se na obalu reklamní čokolády zobrazí skrytý text nebo obrázek, ať již to bude váš reklamní slogan nebo přání vašim klientům.

Reklamní mléčná čokoláda 100 g s vlastním potiskem s horním otočným kolečkem

79.00  bez DPH
Reklamní mléčná čokoláda s vlastním potiskem a interaktivními prvky. V horní části je otočné kolečko a výřez, ve kterém se díky otáčení mohou střídat čtyři různé texty nebo obrázky. Velmi originální sladký reklamní dárek pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance.

Ručně vyráběná čokoláda 10 g s vlastním potiskem

18.00  bez DPH
Ručně vyráběná mléčná čokoláda 10 g v papírovém obalu s vlastním potiskem. Extra jemná výběrová čokoláda s výraznou chutí a vysokým podílem kakaového másla.

Reklamní čokoláda 100 g s vlastním potiskem

55.00  bez DPH
Reklamní čokoláda 100 g s firemním potiskem. Obal čokolády potiskneme vaším textem, přidáme obrázek nebo logo.

Ručně vyráběná sypaná čokoláda 80 g s vlastním potiskem

79.00  bez DPH
Ručně vyráběná sypaná mléčná čokoláda 80 g s lyofilizovaným ovocem a krabičkou s vlastním potiskem. Extra jemná výběrová čokoláda s výraznou chutí a vysokým podílem kakaového másla.