Dárkové víno

Reklamní dárková vína s vlastní etiketou

Originální bílá a červená dárková vína s vlastní etiketou navíc balená v pevné dárkové krabici. To jsou ty pravé reklamní předměty pro vaše klienty nebo zaměstnance.

Suchá odrůdová vína z hroznů pěstovaných na prosluněných španělských vinicích v oblasti Kastilie, z oblastí s dlouholetou tradicí výroby vín.

Zobrazuji všech 11 výsledků

Dárkové bílé víno 0,75 l Chardonnay s vlastní etiketou a v dárkové krabici

144.00  bez DPH
Dárkové bílé víno Chardonnay s vlastním potiskem. Víno je baleno v dárkové krabičce. Reklamní dárek pro vaše klienty s vaší originální etiketou.

Dárkové červené víno 0,75 l Merlot s vlastní etiketou a v dárkové krabici

144.00  bez DPH
Dárkové červené víno 0,75 l Merlot s vlastním potiskem. Víno je baleno v pevné dárkové krabičce. Darujte vašim klientům reklamní dárek s vlastní etiketou.

Dárkové prosecco 0,75 l s vlastní etiketou

279.00  bez DPH
Kvalitní dárkové Prosecco původem z Itálie s vlastní etiketou není jen nápoj. Je to i vkusný dárek, kterým obdarujete vaše klienty, obchodní partnery či zaměstnance. Zanechte trvalý dojem s tímto originálním reklamním dárkem.

Vánoční bílé víno 0,75 l s vlastním logem – Štědrý večer – Chardonnay v dárkové krabici

144.00  bez DPH
Dárkové bílé víno v krabičce s vánoční etiketou a koledou 0,75 l - Chardonnay. Vánoční víno je skvělý reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery.

Vánoční červené víno 0,75 l s vlastním logem – Kouzelné Vánoce – Merlot v dárkové krabici

144.00  bez DPH
Dárkové vánoční červené víno Merlot 0,75 l s vánoční etiketou Kouzelné Vánoce balené v dárkové krabičce. Vánoční víno je krásný reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery.

Vánoční bílé víno 0,75 l s vlastním logem – Šťastné a veselé – Chardonnay v dárkové krabici

144.00  bez DPH
Dárkové bílé víno v krabičce s vánoční etiketou Šťastné a veselé 0,75 l – Chardonnay. Vánoční víno je skvělý reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery.

Vánoční červené víno 0,75 l s vlastním logem – Veselé Vánoce – Merlot v dárkové krabici

144.00  bez DPH
Dárkové vánoční červené víno Merlot 0,75 l s vánoční etiketou Veselé Vánoce balené v dárkové krabičce. Vánoční víno je krásný reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery.

Dárkové prosecco 0,75 l – šťastný nový rok

279.00  bez DPH
Novoroční dárkové prosecco "šťastný nový rok" je skvělý reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery. Extra suché šumivé víno je původem z Itálie a je možné jej doplnit vaším logem.

Vánoční dárkové prosecco 0,75 l – kouzelné Vánoce

279.00  bez DPH
Vánoční dárkové prosecco je skvělý reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery. Extra suché šumivé víno je původem z Itálie a je možné jej doplnit vaším logem.

Vánoční dárkové prosecco 0,75 l – pohodové Vánoce

279.00  bez DPH
Vánoční dárkové prosecco "pohodové Vánoce" je skvělý reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery. Extra suché šumivé víno je původem z Itálie a je možné jej doplnit vaším logem.

Vánoční dárkové prosecco 0,75 l – šťastné a veselé

279.00  bez DPH
Vánoční dárkové prosecco "šťastné a veselé" je skvělý reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery. Extra suché šumivé víno je původem z Itálie a je možné jej doplnit vaším logem.