Reklamní dárková vína s vlastní etiketou

Originální bílá a červená dárková vína s vlastní etiketou navíc balená v pevné dárkové krabici. To jsou ty pravé reklamní předměty pro vaše klienty nebo zaměstnance.

Suchá odrůdová vína z hroznů pěstovaných na prosluněných španělských vinicích v oblasti Kastilie, z oblastí s dlouholetou tradicí výroby vín.

Domů » Sladkosti a nápoje » Dárkové víno

Zobrazuji všech 6 výsledků

Vánoční bílé víno 0,75 l – Štědrý večer – Chardonnay

144,00  bez DPH
Dárkové bílé víno v krabičce s vánoční etiketou a koledou 0,75 l - Chardonnay. Vánoční víno je skvělý reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery.
Vyberte možnost

Vánoční červené víno 0,75 l – Kouzelné Vánoce – Merlot

144,00  bez DPH
Dárkové vánoční červené víno Merlot 0,75 l s vánoční etiketou Kouzelné Vánoce balené v dárkové krabičce. Vánoční víno je krásný reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery.
Vyberte možnost

Vánoční bílé víno 0,75 l – Šťastné a veselé – Chardonnay

144,00  bez DPH
Dárkové bílé víno v krabičce s vánoční etiketou Šťastné a veselé 0,75 l – Chardonnay. Vánoční víno je skvělý reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery.
Vyberte možnost

Vánoční červené víno 0,75 l – Veselé Vánoce – Merlot

144,00  bez DPH
Dárkové vánoční červené víno Merlot 0,75 l s vánoční etiketou Veselé Vánoce balené v dárkové krabičce. Vánoční víno je krásný reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery.
Vyberte možnost

Dárkové bílé víno 0,75 l Chardonnay s vlastní etiketou

144,00  bez DPH

Reklamní dárkové bílé víno 0,75 l Chardonnay s vlastní etiketou. Baleno v dárkové krabičce. Originální reklamní dárek pro vaše klienty.

Vyberte možnost

Dárkové červené víno 0,75 l Merlot s vlastní etiketou

144,00  bez DPH

Reklamní dárkové červené víno 0,75 l Merlot s vlastní etiketou. Baleno v dárkové krabičce. Originální reklamní dárek pro vaše klienty.

Vyberte možnost