Koupelová kosmetika

Reklamní koupelové soli a pěny

Reklamní koupelová kosmetika, nebo-li koupelové soli a koupelové pěny s vaší etiketou, jsou skvělým reklamní předmět pro vaše klienty či obchodní partnery. Potisk etiket je plně barevný. Tisknout můžeme váš obrázek nebo logo vaší firmy.

Koupelové pěny obsahují kvalitní kosmetické oleje a rostlinné extrakty, které napomáhají chránit pokožku před nadměrným vysušováním. Díky koupelové soli vytvoříte blahodárnou relaxační lázeň, která spolu s teplou stimuluje organizmus a uvolňuje vnitřní napětí.

Zobrazuji všech 7 výsledků

Bylinná čajová koupel se solí z Mrtvého moře 100 g – 3 byliny – vlastní potisk

89.00  bez DPH
NOVINKA v koupelové kosmetice. Směs šumivých a pěnivých složek spolu s koupelovou solí se 3 bylinkami (heřmánek, mateřídouška a měsíče) a se solí z Mrtvého moře pro přípravu blahodárně působící lázně. Darujte vašim klientům originální dárek s vaším logem pro přípravu jejich relaxační koupele.

Bylinná čajová koupel se solí z Mrtvého moře 100 g – Ibišek – vlastní potisk

89.00  bez DPH
NOVINKA v koupelové kosmetice. Směs šumivých a pěnivých složek spolu s koupelovou solí s bylinkami (ibišek) a solí z Mrtvého moře pro přípravu blahodárně působící lázně. Darujte vašim klientům originální dárek pro přípravu jejich relaxační koupel.

Bylinná čajová koupel se solí z Mrtvého moře 100 g – Levandule – vlastní potisk

89.00  bez DPH
Čajová koupel je směsí šumivých a pěnivých složek spolu s koupelovou solí s levandulí a solí z Mrtvého moře pro přípravu blahodárně působící lázně. Darujte vašim klientům originální voňavý dárek pro přípravu jejich relaxační koupel.

Bylinná koupelová sůl 150 g s vlastní etiketou

39.00 49.00  bez DPH
Koupelová sůl s vlastním potiskem v uzavíratelném sáčku a etiketami 100% ve vašem designu. Různé druhy bylinných koupelových solí.

Koupelová sůl 140 g s bylinkami a vlastní etiketou

44.00  bez DPH
Koupelová sůl s bylinkami s vlastním potiskem v celofánovém sáčku s vlastním potiskem a etiketami 100% ve vašem designu. Tři druhy koupelových solí - s levandulí, s ibiškem a se 3 bylinami (heřmánek, mateřídouška, měsíček)

Koupelová sůl 1200 g s bylinkami a vlastní etiketou

119.00  bez DPH
Koupelová sůl s bylinkami s vlastním potiskem v celofánovém sáčku s vlastním potiskem a etiketami 100% ve vašem designu. Tři druhy koupelových solí - s levandulí, s ibiškem a se 3 bylinami (heřmánek, mateřídouška, měsíček)

Pěna do koupele 500 ml s vlastní etiketou – aris

64.00  bez DPH
Reklamní pěna do koupele 500 ml se šroubovacím uzávěrem a s etiketami plně ve vašem designu. Praktický a voňavý reklamní předmět s vaším logem, textem či obrázkem ve větším balení.