Vánoční šumivá bomba do vany 110 g – krásné Vánoce

69.00  bez DPH

Pěnivá a šumivá bomba do vany je krásný voňavý reklamní dárek pro vaše klienty nebo zaměstnance, který jim přinese chvíle plné zasloužené relaxace a uklidnění po náročném dni. Výrobek doplníme vaším logem a darujete tak praktický reklamní dárek, který vaši klienti ocení a tím posílíte povědomí o vaší značce. Nechte vaše klienty relaxovat!

Cena podle množství

Množství (ks)Cena bez DPH/ks
10 - 4969.00 
50 - 19966.93 
200 - 49965.55 
500 - 99962.10 
1000 +58.65 
Katalogové číslo: BC210010

Omezení prodeje: na těchto stránkách prodáváme pouze subjektům s platným IČO. Fyzické osoby mohou nakupovat na www.bohemiagifts.cz.

Pěnivá a šumivá bomba do koupele – krásné Vánoce

Ponořte vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance do vánoční pohody … Díky pěnivé a šumivé bombě do vany jim přinesete jedinečné chvíle plné klidu a relaxace.  Dopřejte klientům okamžiky absolutního uvolnění s naším ohromujícím výrobkem pro koupel. Naše pěnivá šumivá bomba do vany vám přinese nejen vánoční radost, ale také vzrušující pocity a relaxaci.

Jemné aroma a bohatá pěna dodají klidu a komfortu, jaký si zaslouží. Speciální vánoční obal dělá z naší šumivé bomby do vany ideální reklamní dárek, který doplníme vaším logem. Naše pěnivá šumivá bomba je vytvořena s péčí a láskou, aby byla koupel skutečně nezapomenutelná. Vaši klienti tak získají opravdu originální a praktický reklamní dárek a vy zvýšíte povědomí o vaší značce.

Šumivé bomby Bohemia Gifts vyvíjíme a vyrábíme ručně v České republice ze surovin, extraktů a olejů nejvyšší kvality šetrných k pokožce. Všechny výrobky necháváme důkladně dermatologicky testovat, nepoužíváme parabeny a ctíme potřeby citlivější pokožky. Naše kosmetika je plně veganská.

Použití: Hustá, nebo jen několik načechraných ostrůvků na hladině? Intenzitu pěny z šumivé bomby si můžete namíchat podle svého gusta! Nejbohatší pěny docílíte, pokud vhodíte bombu do proudu teplé vody v poměru 100 g na 50 litrů lázně. Po koupeli se nezapomeňte osprchovat čistou vodou.
Branding: na obal dolepíme logo vaší firmy
Hmotnost 0.12 kg
Rozměry 6 cm

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT