Keramický hrnek 350 ml v krabičce – vánoční čas

129.00  bez DPH

Keramický hrnek s originálním vánočním potiskem – Je tu ten nejkrásnější čas vánoční. Milý a praktický vánoční dárek pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance. Krabičku doplníme vaším logem nebo jej dotiskneme na zadní stranu hrnečku. Hrnek je tradiční reklamní dárek, kterým Vaše klienty potěšíte a vaše logo budou mít stále na očích.

Cena podle množství

Množství (ks)Cena bez DPH/ks
10 - 49129.00 
50 - 199125.13 
200 - 499122.55 
500 - 999116.10 
1000 +109.65 
Katalogové číslo: BC200095

Omezení prodeje: na těchto stránkách prodáváme pouze subjektům s platným IČO. Fyzické osoby mohou nakupovat na www.bohemiagifts.cz.

Keramický hrnek – nejkrásnější čas vánoční

Vánoce v každém doušku! Darujte vašim klientům exkluzivní reklamní hrnek, a to bílý keramický s vánočním potiskem Je tu ten nejkrásnější čas vánoční balený v dárkové krabičce a vaším firemním logem.

Nechte vaše obchodní partnery nebo zaměstnance prožívat vánoční atmosféru každý den, když si budou dopřávat oblíbený nápoj ze speciálního hrnku s vánočním potiskem. S nádherným vánočním potiskem a vaším firemním logem se tento hrnek stane nejen praktickým doplňkem, ale také skvělým způsobem, jak sdílet vánoční radost s ostatními. Oslavte svou značku i vánoční náladu s tímto unikátním dárkem pro vaše zaměstnance, obchodní partnery a klienty. Každý doušek z tohoto hrnku přinese špetku vánočního kouzla do vašeho dne. Zanechte trvalý dojem s naším reklamním hrnkem s vánočním potiskem a podpořte vaší značku.

Průměr: 8 cm

Výška: 9,5 cm

Objem: 350 ml

Balení: v kartonové krabičce

Tiskneme sublimační technologií na bílé keramické hrnky. Hrnky jsou balené v krabičce s potiskem, vydrží mytí horkou vodou, nedoporučujeme mytí v myčce.

Branding: logo dolepíme na obal (krabičku), popř. dotiskneme na odvrácenou stranu hrnku. Potisk hrnku provádíme sublimační technologií umožňující plně barevný potisk.

Hmotnost 0.5 kg

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT