Vánoční dřevěný dekorační svícen – Šťastné a Veselé

89,00   bez DPH

Dřevěný svícen ve tvaru srdce s vánočním potiskem a vaším a firemním logem. Dejte svým klientům, zaměstnancům a obchodním partnerům něco, co zahřeje jejich srdce i prostor. Nechte svou značku zazářit ve světle svíčky.

Cena podle množství

Množství (ks)Cena bez DPH/ks
10 - 4989,00 
50 - 19986,33 
200 - 49984,55 
500 - 99980,10 
1000 +75,65 
Přidat do poptávky
Katalogové číslo: BC230018

Omezení prodeje: na těchto stránkách prodáváme pouze subjektům s platným IČO. Fyzické osoby mohou nakupovat na www.bohemiagifts.cz.

Dřevěný dekorační svícen ve tvaru srdce s vánočním potiskem

Záře lásky a elegance v jednom. Naše dřevěné svícny ve tvaru srdce spojují jedinečný design s romantickou vánoční atmosférou. Dřevěný materiál vytváří krásnou strukturu.

Propagujte svou značku a lásku k detailům tím, že přidáte dřevěné svícny do svých dárkových setů nebo je darujete samostatně. Na svícen doplníme vaše firemní logo, čímž dodáme vašemu dárku osobní a profesionální nádech.

Tento dřevěný svícen je dokonalým způsobem, jak vyjádřit vašich klientům, obchodním partnerům nebo zaměstnancům svou vděčnost a přinést jim okouzlující vánoční atmosféru. Dejte jim originální reklamní dárek, co zahřeje jejich srdce i prostor. Darujte dřevěné svícny ve tvaru srdce s firemním logem a nechte svou značku zazářit ve světle svíčky.

Rozměry dřevěného srdce: – šířka 12 cm – tloušťka materiálu je 1 cm

Svíčka je součástí balení

Branding: na obal nebo dřevěný svíce doplníme vaše logo

Hmotnost 0,100 kg

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT