Ručně vyráběné tvarované mýdlo 100 g – anděl v okně

79.00  bez DPH

Ručně vyráběné tvarované mýdlo ve tvaru anděla v okně je skvělý voňavý reklamní dárek pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance. Vaše logo nebo text dotiskneme na blister, na kterém je mýdlo umístěno.

Cena podle množství

Množství (ks)Cena bez DPH/ks
50 - 19979.00 
200 - 49975.05 
500 - 99971.10 
1000 - 149967.15 
1500 +63.20 
Katalogové číslo: BC230138

Omezení prodeje: na těchto stránkách prodáváme pouze subjektům s platným IČO. Fyzické osoby mohou nakupovat na www.bohemiagifts.cz.

Ručně vyráběné tvarované mýdlo – anděl v okně

Ručně vyráběné tuhé mýdlo je krásný voňavý reklamní dárek pro vaše klienty, obchodní partnery či zaměstnance. Nechte je ponořit se do božského zážitku s naším tuhým mýdlem, které nejenže očistí pokožku, ale také zanechá andělskou vůni a nádech. Každý kousek mýdla je pečlivě zpracován do podoby andělské postavy, která se bude v každé koupelně krásně vyjímat. Vaše logo nebo text natiskneme na blister, na kterém je mýdlo umístěno. Získáte tak jedinečný a osobitý reklamní dárek, který si budou vaši klienti ještě dlouho pamatovat.

Dopřejte vaším klientům a jejich pokožce andělský dotek. Každý sprchový okamžik se stane zvláštním a zářivým díky našemu tuhému mýdlu, které vás bude provázet s něžnou péčí.

Jemné toaletní mýdlo s glycerinem a extrakty heřmánku pravého (Chamomilla recutita L.), měsíčku lékařského (Calendula officinalis L.), šalvěje lékařské (Salvia officinalis L.), kopřivy dvoudomé (Urtica dioica L.) a břízy bílé (Betula alba L). Myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.

Hmotnost: 100 g

Branding: vaše logo natiskneme na blister, na kterém je mýdlo umístěno

Hmotnost 0.15 kg

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT