Šumivá bonboniéra 4×30 g – sada bomb do vany – srdce

239,00   bez DPH

Načněte bonboniéru, vhoďte šumivé srdíčko do vany a užívejte si koupel plnou krásných chvil. Takto můžete svým klientům představit tento skvělý reklamní dárek. Na obal doplníme vaše logo a získáte tak nevšední firemní dárek pro vaše klientky.

Originální kosmetický balíček jako váš reklamní předmět

Na kosmetický balíček je možné dolepit vaše logo nebo samolepku s textem (4 Kč bez DPH/ks).
 
?Poplatek za potisk Kč/ks
 
?Máte vlastního grafika a dodáte nám tisková data dle námi zaslaných požadavků na grafiku.
?Máte logo v tiskové kvalitě, popř. znáte text, který chcete vložit, ale požadujete vytvoření grafiky samolepky pro dolepení.
Vymazat výběr
Požadujete-li výrobek s etiketami plně ve vašem designu, pak přidejte výrobek do poptávky a zašlete nám ji (min. množství 250 ks). Rádi se vám budeme věnovat.

Náhled výrobku s vlastním potiskem zašleme před tiskem k vaší korektuře.
 
  • Cena úprav / potisku a grafiky (bez DPH): 0,00 
  • Cena celkem (bez DPH): 0,00 

Cena podle množství

Množství (ks)Cena bez DPH/ks
20 - 49239,00 
50 - 199231,83 
200 - 499227,05 
500 - 999215,10 
1000 +198,37 
Přidat do poptávky
Katalogové číslo: BC210464

Omezení prodeje: na těchto stránkách prodáváme pouze subjektům s platným IČO. Fyzické osoby mohou nakupovat na www.bohemiagifts.cz.

Kosmetická sada s bombami do vany ve tvaru srdce

Kosmetická sada 4 kusů pěnivých a šumivých bomb do koupele ve tvaru srdíčka je krásný voňavý reklamní dárek pro vaše klientky. Sada obsahuje šumivé bomby do vany 4 x 30 g. Na obal doplníme vaše logo a získáte tak originální firemní dárek pro vaše klientky.

Šumivé bomby do vany pečlivě vyvíjíme a vyrábíme ručně v České republice ze surovin, extraktů a olejů nejvyšší kvality šetrných k pokožce. Všechny výrobky necháváme důkladně dermatologicky testovat, nepoužíváme parabeny a ctíme potřeby citlivější pokožky. Naše kosmetika je plně veganská. Použití: Hustá, nebo jen několik načechraných ostrůvků na hladině? Intenzitu pěny z šumivé bomby si můžete namíchat podle svého gusta! Nejbohatší pěny docílíte, pokud vhodíte bombu do proudu teplé vody v poměru 100 g na 50 litrů lázně. Po koupeli se nezapomeňte osprchovat čistou vodou.

Branding: na krabičku doplníme vaše logo

Hmotnost 0,150 kg

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT