Bylinná čajová koupel se solí z Mrtvého moře 100 g – Levandule – vlastní potisk

89,00   bez DPH

Čajová koupel je směsí šumivých a pěnivých složek spolu s koupelovou solí s levandulí a solí z Mrtvého moře pro přípravu blahodárně působící lázně. Darujte vašim klientům originální voňavý dárek pro přípravu jejich relaxační koupel.

?Máte vlastního grafika a dodáte nám tisková data dle námi zaslaných požadavků na grafiku.
?Máte logo v tiskové kvalitě a požadujete jednoduchou etiketu s logem a textem.
?Máte logo v tiskové kvalitě, popř. znáte text a máte představu o designu, kterou si přejete zpracovat naším grafikem. Sazba je za 1 hodinu grafických prací.
0,00 
Jak správně připravit tiskové podklady?
 
  • Cena úprav / potisk a grafika (bez DPH): 0,00 
  • Cena celkem (bez DPH): 0,00 

Cena podle množství

Množství (ks)Cena bez DPH/ks
50 - 19989,00 
200 - 49984,55 
500 - 99980,10 
1000 +75,65 
Přidat do poptávky
Katalogové číslo: BC220055

Omezení prodeje: na těchto stránkách prodáváme pouze subjektům s platným IČO. Fyzické osoby mohou nakupovat na www.bohemiagifts.cz.

Bylinná čajová koupel se solí z Mrtvého moře – levandule

Originální čajová koupel pro přípravu relaxační lázně. Směs šumivých a pěnivých složek spolu s koupelovou solí s bylinkami levandule a solí z Mrtvého moře pro přípravu blahodárně působící lázně. Darujte vašim klientům originální dárek, při kterém si užijí klidné chvíle při voňavé koupeli v bylinné lázni se solí. Bylinná koupel, která šumí i pění! Použití: při napouštění teplé lázně, vložte filtrační sáček se směsí do vany. Sáček se namočením nafoukne a mačkáním uvolníte pěnu. Tento proces opakujte. Současně se rozpouští soli a macerují bylinky obsažené v sáčku. Bylinky nechte louhovat po celý čas vaší koupele a užívejte si její blahodárné účinky. Po koupeli vyjměte filtrační sáček a vhoďte do odpadu. Hmotnost: 100 g Tisková data: po objednání vás budeme ohledně grafiky kontaktovat.

Hmotnost 50 kg

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT