Pěnivá a šumivá bomba do vany s vlastním potiskem – auto

109,00   bez DPH

Pěnivá a šumivá bomba do vany ve tvaru autíčka s příjemnou vůní na blisteru. Originální reklamní dárek, který si budou vaši klienti pamatovat. Na blister natiskneme vaše logo nebo váš obrázek.

?Máte vlastního grafika a dodáte nám tisková data dle námi zaslaných požadavků na grafiku.
?Máte logo v tiskové kvalitě a požadujete jednoduchou etiketu s logem a textem.
?Máte logo v tiskové kvalitě, popř. znáte text a máte představu o designu, kterou si přejete zpracovat naším grafikem. Sazba je za 1 hodinu grafických prací.
0,00 
Jak správně připravit tiskové podklady?
 
  • Cena úprav / potisk a grafika (bez DPH): 0,00 
  • Cena celkem (bez DPH): 0,00 

Cena podle množství

Množství (ks)Cena bez DPH/ks
50 - 199109,00 
200 - 499103,55 
500 - 99998,10 
1000 +92,65 
Přidat do poptávky
Katalogové číslo: BC210466

Omezení prodeje: na těchto stránkách prodáváme pouze subjektům s platným IČO. Fyzické osoby mohou nakupovat na www.bohemiagifts.cz.

Šumivá a pěnivá bomba do koupele s vlastním potiskem – auto

Pěnivá a šumivá bomba do vany ve tvaru autíčka je skvělý reklamní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery. Na blister natiskneme vaše logo nebo obrázek. Získáte tak jedinečný reklamní předmět, který si budou vaši klienti jistě pamatovat.

Šumivé bomby do vany vyvíjíme a vyrábíme ručně v České republice ze surovin, extraktů a olejů nejvyšší kvality šetrných k pokožce. Všechny výrobky necháváme důkladně dermatologicky testovat, nepoužíváme parabeny a ctíme potřeby citlivější pokožky. Naše kosmetika je plně veganská.

Použití: hustá, nebo jen několik načechraných ostrůvků na hladině? Intenzitu pěny z šumivé bomby si můžete namíchat podle svého gusta! Nejbohatší pěny docílíte, pokud vhodíte bombu do proudu teplé vody v poměru 100 g na 50 litrů lázně. Po koupeli se nezapomeňte osprchovat čistou vodou.

 

Branding: na blister natiskneme vaše logo nebo váš obrázek

Hmotnost: 110 g

Hmotnost 0,120 kg

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT