Bylinná čajová koupel se solí z Mrtvého moře 100 g – Ibišek – vlastní potisk

89.00  bez DPH

NOVINKA v koupelové kosmetice. Směs šumivých a pěnivých složek spolu s koupelovou solí s bylinkami (ibišek) a solí z Mrtvého moře pro přípravu blahodárně působící lázně. Darujte vašim klientům originální dárek pro přípravu jejich relaxační koupel.

Cena podle množství

Množství (ks)Cena bez DPH/ks
50 - 19989.00 
200 - 49984.55 
500 - 99980.10 
1000 +75.65 
Katalogové číslo: BC220054

Omezení prodeje: na těchto stránkách prodáváme pouze subjektům s platným IČO. Fyzické osoby mohou nakupovat na www.bohemiagifts.cz.

Bylinná čajová koupel se solí z Mrtvého moře – Ibišek

Originální čajová koupel pro relaxaci. Směs šumivých a pěnivých složek spolu s koupelovou solí s bylinkami (ibišek) a se solí z Mrtvého moře pro přípravu blahodárně působící lázně. Darujte vašim klientům originální dárek, při kterém si užijí klidné chvíle při voňavé koupeli v bylinné lázni se solí. Ibišková bylinná koupel šumí i pění!

Použití: při napouštění teplé lázně, vložte filtrační sáček se směsí do vany. Sáček se namočením nafoukne a mačkáním uvolníte pěnu. Tento proces opakujte. Současně se rozpouští soli a macerují bylinky obsažené v sáčku. Bylinky nechte louhovat po celý čas vaší koupele a užívejte si její blahodárné účinky. Po koupeli vyjměte filtrační sáček a vhoďte do směsného odpadu.

Hmotnost: 100 g

Tisková data: po objednání vás budeme ohledně grafiky kontaktovat.

Hmotnost 0.15 kg

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT