Šumivá a pěnivá bomba do vany – srdce 30 g na blisteru s potiskem

69.00  bez DPH

Šumivá a pěnivá bomba do vany ve tvaru srdce na blisteru ve vašem designu. Kosmetika vyrobená v České republice.

Cena podle množství

Množství (ks)Cena bez DPH/ks
50 - 19969.00 
200 - 49965.55 
500 - 99962.10 
1000 +58.65 
Katalogové číslo: SU22003x

Omezení prodeje: na těchto stránkách prodáváme pouze subjektům s platným IČO. Fyzické osoby mohou nakupovat na www.bohemiagifts.cz.

Šumivá bomba do vany ve tvaru srdce s vlastním potiskem

Výroba kosmetiky 100% ve vašem designu. Na blister (papírovou kartu) je možné umístit text, logo nebo váš obrázek.

Potisk karty na šumivou a pěnivou bombu provádíme plně barevný v CMYK. Před realizací zakázky vám bude zaslán náhled výrobku a etiket k finální korektuře. Výrobu zahájíme až po vašem odsouhlasení.

Grafické práce: grafické práce spojené s tvorbou blisteru nejsou v ceně zahrnuty. Dodat můžete vlastní tisková data vytvořená dle našich instrukcí.

Obal: blister s vlastním plně barevným potiskem v CMYK, šumivá bomba “srdce” je balena do folie a k blisteru je přilepena

Náplň: šumivé a pěnivé bomby vyrábíme v našem závodě ve Stráži pod Ralskem. Naše výroba probíhá plně v režimu správné výrobní praxe, která je přísně kontrolována příslušnými státními orgány. Výrobky tak splňují veškeré legislativní náležitosti v rámci celé Evropské unie.

Šumivé bomby vyvíjíme a vyrábíme ručně v České republice ze surovin, extraktů a olejů nejvyšší kvality šetrných k pokožce. Všechny výrobky necháváme důkladně dermatologicky testovat, nepoužíváme parabeny a ctíme potřeby citlivější pokožky. Naše kosmetika je plně veganská. Bomby nejen šumí, ale vytváří i bohatou pěnu a rozpouští se pozvolna a dlouho si tak užijete jejich efekt.

Skladové zásoby nejsou garantovány.

Po objednání vás budeme ohledně grafiky kontaktovat.

Hmotnost 0.1 kg
Výběr z variant náplní kosmetiky

borůvka s ovocnými extrakty, jablko a skořice – s bylinnými extrakty, jahoda s ovocnými extrakty, pivoňka s extraktem z bylin, s aquaminerály – s extraktem z mořské řasy, s extraty růže a šípku, s arganovým olejem, s bylinným extraktem a vůní levandule, s kokosovým olejem (dětská i dospělá kosmetika), s olivovým olejem, s konopným olejem, pivní – s extrakty z pivních kvasnic, vinná – s extraktem z vinné révy

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT