Šumivá a pěnivá bomba do vany 2×110 g – papírový obal

124.00  bez DPH

Sada 2 kusů šumivých a pěnivých bomb do vany s obalem plně ve vašem designu. Dopřejte vašim klientům originální bouřlivou koupel plnou pěny.

Cena podle množství

Množství (ks)Cena bez DPH/ks
250 - 499124.00 
500 - 999117.80 
1000 - 1999111.60 
2000 +105.40 
Katalogové číslo: SU200012

Omezení prodeje: na těchto stránkách prodáváme pouze subjektům s platným IČO. Fyzické osoby mohou nakupovat na www.bohemiagifts.cz.

Reklamní šumivé bomby do vany 2×110 g

Výroba kosmetiky s etiketami 100% ve vašem designu. Na etikety je možné umístit text, logo, obrázek firmy nebo vašich produktů.

Tisk přebalu na šumivé a pěnivé bomby provádíme plně barevný v CMYK. Před realizací zakázky vám bude zaslán náhled výrobku a etiket k finální korektuře. Výrobu zahájíme až po vašem odsouhlasení.

Obal:

  • papírový obal: papírový přebal s plně barevným potiskem v CMYK

Náplň: šumivé a pěnivé bomby vyrábíme v České republice, v našem závodě ve Stráži pod Ralskem. Naše výroba probíhá plně v režimu správné výrobní praxe, která je přísně kontrolována příslušnými státními orgány. Výrobky tak splňují veškeré legislativní náležitosti v rámci celé Evropské unie.

Šumivé bomby vyvíjíme a vyrábíme ručně v České republice ze surovin, extraktů a olejů nejvyšší kvality šetrných k pokožce. Všechny výrobky necháváme důkladně dermatologicky testovat, nepoužíváme parabeny a ctíme potřeby citlivější pokožky. Naše kosmetika je plně veganská. Bomby nejen šumí, ale vytváří i bohatou pěnu a rozpouští se pozvolna a dlouho si tak užijete jejich efekt.

Skladové zásoby nejsou garantovány.

Tisková data: po objednání vás budeme ohledně grafiky kontaktovat.

Hmotnost 0.22 kg
Výběr z variant náplní kosmetiky

borůvka s ovocnými extrakty, jablko a skořice – s bylinnými extrakty, jahoda s ovocnými extrakty, pivoňka s extraktem z bylin, s aquaminerály – s extraktem z mořské řasy, s extraty růže a šípku, s arganovým olejem, s bylinným extraktem a vůní levandule, s kokosovým olejem (dětská i dospělá kosmetika), s olivovým olejem, s konopným olejem, pivní – s extrakty z pivních kvasnic, vinná – s extraktem z vinné révy

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT