Sprchový gel 250 ml s vlastní etiketou – industrial

41.65 49.00 
bez DPH

Industriální sprchový gel s etiketami plně ve vašem designu s pánskou vůní. Krásný voňavý dárek pro opravdové muže, který je vhodný také pro firmy s automotive zaměřením.

49.00 

Množství Kč bez DPH / ks
250 - 499 49.00 
500 - 999 46.55 
1000 - 1999 44.10 
2000+ 41.65 
Katalogové číslo: RK000015

Omezení prodeje: na těchto stránkách prodáváme pouze subjektům s platným IČO. Fyzické osoby mohou nakupovat na www.bohemiagifts.cz.

Reklamní sprchový gel 250 ml v industriální lahvi

Praktický sprchový gel s etiketami 100% ve vašem designu. Na etikety je možné umístit text, logo, obrázek firmy nebo vašich produktů. Originální dárek pro muže. Darujte voňavý dárek svým klientům, obchodním partnerům nebo zaměstnancům.

Tisk etiket provádíme plně barevný v CMYK na bílou plastovou folii. Před realizací zakázky vám bude zaslán náhled výrobku a etiket k finální korektuře. Výrobu zahájíme až po vašem odsouhlasení.

Obal:

  • Lahev: PP materiál – šedá
  • Uzávěr: černý, šroubovací

Vůně: pánská vůně – man

Náplň: sprchový gel vyrábíme v našem závodě ve Stráži pod Ralskem. Naše výroba probíhá plně v režimu správné výrobní praxe, která je přísně kontrolována příslušnými státními orgány. Výrobky tak splňují veškeré legislativní náležitosti v rámci celé Evropské unie.

Po objednání vás budeme ohledně grafiky kontaktovat.

Hmotnost 0.3 kg
Výběr z variant náplní kosmetiky

man (s kořeněnou vůní), s extraty růže a šípku, s arganovým olejem, s extrakty medu a kozího mléka, s bylinným extraktem a vůní levandule, s kokosovým olejem (dětská i dospělá kosmetika), s olivovým olejem, s extrakty z kaštanu koňského, s konopným olejem, se solí z Mrtvého moře, pivní – s extrakty z pivních kvasnic, vinná – s extraktem z vinné révy, s hadím jedem, jahoda (dětská i dospělá kosmetika), borůvka (dětská i dospělá kosmetika), banán (dětská i dospělá kosmetika)

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT