Sprchový gel 250 ml – industrial

49,00  bez DPH

Reklamní sprchový gel s etiketami plně ve vašem designu s pánskou vůní. Krásný dárek pro muže. Vhodné také pro firmy s automotive zaměřením.

Cena podle množství

Množství (ks)Cena bez DPH/ks
250 - 49949,00 
500 - 99946,55 
1000 - 199944,10 
2000 +41,65 
Přidat do poptávky
Katalogové číslo: RK000015

Popis

Reklamní sprchový gel 250 ml v industriální lahvi

Výroba sprchového gelu s etiketami 100% ve vašem designu. Na etikety je možné umístit text, logo, obrázek firmy nebo vašich produktů.

Tisk etiket provádíme plně barevný v CMYK na bílou plastovou folii. Před realizací zakázky vám bude zaslán náhled výrobku a etiket k finální korektuře. Výrobu zahájíme až po vašem odsouhlasení.

Grafické práce: grafické práce spojené s tvorbou etiket nejsou v ceně zahrnuty. Dodat můžete vlastní tisková data vytvořená dle našich instrukcí.

Obal:

  • Lahev: PP materiál – šedá
  • Uzávěr: černý, šroubovací

Vůně: pánská vůně – man

Náplň: sprchový gel vyrábíme v našem závodě ve Stráži pod Ralskem. Naše výroba probíhá plně v režimu správné výrobní praxe, která je přísně kontrolována příslušnými státními orgány. Výrobky tak splňují veškeré legislativní náležitosti v rámci celé Evropské unie.

Skladové zásoby nejsou garantovány.

Po objednání vás budeme ohledně grafiky kontaktovat.

Další informace

Hmotnost 0,3 kg
Kosmetika - varianty

man (s kořeněnou vůní), s extraty růže a šípku, s arganovým olejem, s extrakty medu a kozího mléka, s bylinným extraktem a vůní levandule, s kokosovým olejem (dětská i dospělá kosmetika), s olivovým olejem, s extrakty z kaštanu koňského, s konopným olejem, se solí z Mrtvého moře, pivní – s extrakty z pivních kvasnic, vinná – s extraktem z vinné révy, s hadím jedem, jahoda (dětská i dospělá kosmetika), borůvka (dětská i dospělá kosmetika), banán (dětská i dospělá kosmetika)

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT