Sprchový gel 100 ml s vlastní etiketou – savona

25,00   bez DPH

Reklamní sprchový gel s etiketami plně ve vašem designu. Kosmetika vyrobená v České republice.

Cena podle množství

Množství (ks)Cena bez DPH/ks
250 - 49925,00 
500 - 99923,75 
1000 - 199922,50 
2000 +21,25 
Přidat do poptávky
Katalogové číslo: RK000002

Omezení prodeje: na těchto stránkách prodáváme pouze subjektům s platným IČO. Fyzické osoby mohou nakupovat na www.bohemiagifts.cz.

Reklamní sprchový gel 100 ml s vlastní etiketou

Reklamní sprchový gel 100 ml s etiketami 100% ve vašem designu. Na etikety je možné umístit text, logo, obrázek firmy nebo vašich produktů. Tisk etiket provádíme plně barevný v CMYK na bílou plastovou folii. Před realizací zakázky vám bude zaslán náhled výrobku a etiket k finální korektuře. Výrobu zahájíme až po vašem odsouhlasení. Obal:

  • Lahev: PET materiál – transparentní
  • Uzávěr: stříbrný, šroubovací

Náplň: sprchový gel vyrábíme v našem závodě ve Stráži pod Ralskem. Naše výroba probíhá plně v režimu správné výrobní praxe, která je přísně kontrolována příslušnými státními orgány. Výrobky tak splňují veškeré legislativní náležitosti v rámci celé Evropské unie. Po objednání vás budeme ohledně grafiky kontaktovat.

Hmotnost 0,16 kg
Kosmetika (náplň) - výběr variant

sport, man (s kořeněnou vůní), s extraty růže a šípku, s arganovým olejem, s extrakty medu a kozího mléka, s bylinným extraktem a vůní levandule, s kokosovým olejem (dětská i dospělá kosmetika), s olivovým olejem, s extrakty z kaštanu koňského, s konopným olejem, se solí z Mrtvého moře, pivní – s extrakty z pivních kvasnic, vinná – s extraktem z vinné révy, s hadím jedem, jahoda (dětská i dospělá kosmetika), borůvka (dětská i dospělá kosmetika), banán (dětská i dospělá kosmetika)

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT