Sprchový gel 100 ml – savona

25,00  bez DPH

Reklamní sprchový gel s etiketami plně ve vašem designu. Kosmetika vyrobená v České republice.

Cena podle množství

Množství (ks)Cena bez DPH/ks
250 - 49925,00 
500 - 99923,75 
1000 - 199922,50 
2000 +21,25 
Přidat do poptávky
Katalogové číslo: RK000002

Popis

Reklamní sprchový gel 100 ml

Výroba sprchového gelu s etiketami 100% ve vašem designu. Na etikety je možné umístit text, logo, obrázek firmy nebo vašich produktů.

Tisk etiket provádíme plně barevný v CMYK na bílou plastovou folii. Před realizací zakázky vám bude zaslán náhled výrobku a etiket k finální korektuře. Výrobu zahájíme až po vašem odsouhlasení.

Grafické práce: grafické práce spojené s tvorbou etiket nejsou v ceně zahrnuty. Dodat můžete vlastní tisková data vytvořená dle našich instrukcí.

Obal:

  • Lahev: PET materiál – transparentní
  • Uzávěr: stříbrný, šroubovací

Náplň: sprchový gel vyrábíme v našem závodě ve Stráži pod Ralskem. Naše výroba probíhá plně v režimu správné výrobní praxe, která je přísně kontrolována příslušnými státními orgány. Výrobky tak splňují veškeré legislativní náležitosti v rámci celé Evropské unie.

 

Skladové zásoby nejsou garantovány.

Po objednání vás budeme ohledně grafiky kontaktovat.

Další informace

Hmotnost 0,3 kg
Kosmetika - varianty

man (s kořeněnou vůní), s extraty růže a šípku, s arganovým olejem, s extrakty medu a kozího mléka, s bylinným extraktem a vůní levandule, s kokosovým olejem (dětská i dospělá kosmetika), s olivovým olejem, s extrakty z kaštanu koňského, s konopným olejem, se solí z Mrtvého moře, pivní – s extrakty z pivních kvasnic, vinná – s extraktem z vinné révy, s hadím jedem, jahoda (dětská i dospělá kosmetika), borůvka (dětská i dospělá kosmetika), banán (dětská i dospělá kosmetika)

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT