Sprchový gel 500 ml s vlastní etiketou – industrial

50.15 59.00 
bez DPH

Sprchový gel s etiketami plně ve vašem designu s pánskou vůní. Praktický voňavý dárek pro opravdové muže s vaším logem nebo obrázkem vhodný nejen pro firmy s automotive zaměřením.

59.00 

Množství Kč bez DPH / ks
250 - 499 59.00 
500 - 999 56.05 
1000 - 1999 53.10 
2000+ 50.15 
Katalogové číslo: RK000016

Omezení prodeje: na těchto stránkách prodáváme pouze subjektům s platným IČO. Fyzické osoby mohou nakupovat na www.bohemiagifts.cz.

Reklamní sprchový gel 500 ml v industriální lahvi

Industriální  sprchový gel s vlastní etiketou v obalu střední velikosti. Na etikety je možné umístit text, logo, obrázek firmy nebo vašich produktů. Skvělý reklamní dárek pro opravdové muže. Tisk etiket provádíme plně barevný v CMYK na bílou plastovou folii. Před realizací zakázky vám bude zaslán náhled výrobku a etiket k finální korektuře. Výrobu zahájíme až po vašem odsouhlasení. Obal:

  • Lahev: PP materiál – šedá
  • Uzávěr: černý, šroubovací

Vůně: pánská vůně – man Náplň: sprchový gel vyrábíme v našem závodě ve Stráži pod Ralskem. Naše výroba probíhá plně v režimu správné výrobní praxe, která je přísně kontrolována příslušnými státními orgány. Výrobky tak splňují veškeré legislativní náležitosti v rámci celé Evropské unie. Po objednání vás budeme ohledně grafiky kontaktovat.

Hmotnost 0.3 kg
Výběr z variant náplní kosmetiky

man (s kořeněnou vůní), s extraty růže a šípku, s arganovým olejem, s extrakty medu a kozího mléka, s bylinným extraktem a vůní levandule, s kokosovým olejem (dětská i dospělá kosmetika), s olivovým olejem, s extrakty z kaštanu koňského, s konopným olejem, se solí z Mrtvého moře, pivní – s extrakty z pivních kvasnic, vinná – s extraktem z vinné révy, s hadím jedem, jahoda (dětská i dospělá kosmetika), borůvka (dětská i dospělá kosmetika), banán (dětská i dospělá kosmetika)

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT