Tělové mléko 250 ml s vlastním potiskem 55.00  bez DPH
55.00  bez DPH - 55.00  bez DPH
Zpět do seznamu produktů

Tekuté mýdlo 300 ml s vlastní etiketou – aris

39.95 47.00 
bez DPH

Reklamní tekuté mýdlo s etiketami plně ve vašem designu. Poskytněte vašim klientů a zákazníků praktický a užitečný firemní dárek, který budou mít často na očích a vaší značku si budou jistě pamatovat.

47.00 

Množství Kč bez DPH / ks
250 - 499 47.00 
500 - 999 44.65 
1000 - 1999 42.30 
2000+ 39.95 
Katalogové číslo: RK000036

Omezení prodeje: na těchto stránkách prodáváme pouze subjektům s platným IČO. Fyzické osoby mohou nakupovat na www.bohemiagifts.cz.

Reklamní tekuté mýdlo 300 ml s vlastní etiketou

Hledáte originální a praktický dárek pro vaše klienty, zákazníky a zaměstnance? Reklamní tekuté mýdlo je tou správnou volbou. Na etikety je možné umístit text, logo, obrázek firmy nebo vašich produktů. S naším tekutým mýdlem s vlastní etiketou získáte firemní dárek, který je nejen praktický, ale také originální a personalizovaný. Buďte kreativní a vytvořte si tekuté mýdlo se vlastní unikátní etiketou.

Tisk etiket provádíme plně barevný v CMYK na bílou plastovou folii. Před realizací zakázky vám bude zaslán náhled výrobku a etiket k finální korektuře. Výrobu zahájíme až po vašem odsouhlasení.

Obal:

  • Lahev: PET materiál – transparentní
  • Uzávěr: bílá transparentní pumpička

Náplň: tekuté mýdlo vyrábíme v našem závodě ve Stráži pod Ralskem. Naše výroba probíhá plně v režimu správné výrobní praxe, která je přísně kontrolována příslušnými státními orgány. Výrobky tak splňují veškeré legislativní náležitosti v rámci celé Evropské unie.

Po objednání vás budeme ohledně grafiky kontaktovat.

Hmotnost 0.35 kg
Výběr z variant náplní kosmetiky

s antimikrobiálními přísadami, man (s kořeněnou vůní), s extraty růže a šípku, s arganovým olejem, s extrakty medu a kozího mléka, s bylinným extraktem a vůní levandule, s kokosovým olejem (dětská i dospělá kosmetika), s olivovým olejem, s extrakty z kaštanu koňského, s konopným olejem, se solí z Mrtvého moře, pivní – s extrakty z pivních kvasnic, vinná – s extraktem z vinné révy, s hadím jedem, jahoda (dětská i dospělá kosmetika), borůvka (dětská i dospělá kosmetika), banán (dětská i dospělá kosmetika)

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT