Toaletní mýdlo 100 g v papírovém přebalu

35,00   bez DPH

Reklamní toaletní mýdlo v papírovém obalu plně ve vašem vlastním designu. Praktický voňavý reklamní dárek pro vaše klienty vyrobený v České republice.

?Máte vlastního grafika a dodáte nám tisková data dle námi zaslaných požadavků na grafiku.
?Máte logo v tiskové kvalitě a požadujete jednoduchou etiketu s logem a textem.
?Máte logo v tiskové kvalitě, popř. znáte text a máte představu o designu, kterou si přejete zpracovat naším grafikem. Sazba je za 1 hodinu grafických prací.
0,00 
Jak správně připravit tiskové podklady?
 
  • Cena úprav / potisk a grafika (bez DPH): 0,00 
  • Cena celkem (bez DPH): 0,00 

Cena podle množství

Množství (ks)Cena bez DPH/ks
250 - 49935,00 
500 - 99933,25 
1000 - 199931,50 
2000 +29,75 
Přidat do poptávky
Katalogové číslo: RK000039

Omezení prodeje: na těchto stránkách prodáváme pouze subjektům s platným IČO. Fyzické osoby mohou nakupovat na www.bohemiagifts.cz.

Reklamní tuhé mýdlo 100 g v papírovém přebalu

Tuhé mýdlo v papírovém přebalu 100% ve vašem designu. Na etikety je možné umístit text, logo, obrázek firmy nebo vašich produktů. Tisk přebalu toaletního mýdla provádíme plně barevný v CMYK. Před realizací zakázky vám bude zaslán náhled výrobku a etiket k finální korektuře. Výrobu zahájíme až po vašem odsouhlasení.

Obal:

  • papírový obal: papírový přebal, tisk plně barevný v CMYK

Náplň: mýdlo vyrábíme v České republice, v našem závodě ve Stráži pod Ralskem. Naše výroba probíhá plně v režimu správné výrobní praxe, která je přísně kontrolována příslušnými státními orgány. Výrobky tak splňují veškeré legislativní náležitosti v rámci celé Evropské unie.

Tisková data: po objednání vás budeme ohledně grafiky kontaktovat.
Hmotnost 0,11 kg
Kosmetika (náplň) - výběr variant

s extraty růže a šípku, s arganovým olejem, s extrakty medu a kozího mléka, s bylinným extraktem a vůní levandule, s kokosovým olejem (dětská i dospělá kosmetika), s olivovým olejem, s extrakty z kaštanu koňského, s konopným olejem, se solí z Mrtvého moře, pivní – s extrakty z pivních kvasnic, vinná – s extraktem z vinné révy, s hadím jedem, banán (dětská i dospělá kosmetika)

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT