Toaletní mýdlo 100 g v papírovém přebalu s vlastním potiskem

35.00  bez DPH

Reklamní toaletní mýdlo v papírovém obalu plně ve vašem vlastním designu. Praktický voňavý reklamní dárek pro vaše klienty vyrobený v České republice.

Cena podle množství

Množství (ks)Cena bez DPH/ks
250 - 49935.00 
500 - 99933.25 
1000 - 199931.50 
2000 +29.75 
Katalogové číslo: RK000039

Omezení prodeje: na těchto stránkách prodáváme pouze subjektům s platným IČO. Fyzické osoby mohou nakupovat na www.bohemiagifts.cz.

Reklamní tuhé mýdlo 100 g v papírovém přebalu s vlastním potiskem

Tuhé mýdlo v papírovém přebalu 100% ve vašem designu. Na etikety je možné umístit text, logo, obrázek firmy nebo vašich produktů. Tisk přebalu toaletního mýdla provádíme plně barevný v CMYK. Před realizací zakázky vám bude zaslán náhled výrobku a etiket k finální korektuře. Výrobu zahájíme až po vašem odsouhlasení.

 
Obal:

  • papírový obal: papírový přebal, tisk plně barevný v CMYK

Náplň: mýdlo vyrábíme v České republice, v našem závodě ve Stráži pod Ralskem. Naše výroba probíhá plně v režimu správné výrobní praxe, která je přísně kontrolována příslušnými státními orgány. Výrobky tak splňují veškeré legislativní náležitosti v rámci celé Evropské unie.

 
Tisková data: po objednání vás budeme ohledně grafiky kontaktovat.
Hmotnost 0.11 kg
Výběr z variant náplní kosmetiky

s extraty růže a šípku, s arganovým olejem, s extrakty medu a kozího mléka, s bylinným extraktem a vůní levandule, s kokosovým olejem (dětská i dospělá kosmetika), s olivovým olejem, s extrakty z kaštanu koňského, s konopným olejem, se solí z Mrtvého moře, pivní – s extrakty z pivních kvasnic, vinná – s extraktem z vinné révy, s hadím jedem, banán (dětská i dospělá kosmetika)

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT