Toaletní mýdlo 30 g v obalu s vlastním potiskem

29.00  bez DPH

Reklamní toaletní mýdlo v originálním obalu plně ve vašem vlastním designu. Mýdlo vyrobené českým výrobce s vaším logem nebo obrázkem na obalu potěší každého klienta. Praktický voňavý dárek pro vaše klienty.

Cena podle množství

Množství (ks)Cena bez DPH/ks
250 - 49929.00 
500 - 99927.55 
1000 - 199926.10 
2000 +24.65 
Katalogové číslo: RK000041

Omezení prodeje: na těchto stránkách prodáváme pouze subjektům s platným IČO. Fyzické osoby mohou nakupovat na www.bohemiagifts.cz.

Reklamní tuhé mýdlo 30 g s vlastním potiskem

Toaletní mýdlo s obalem ve tvaru bonbónu 100% ve vašem vlastním designu. Na etikety je možné umístit text, logo, obrázek firmy nebo vašich produktů. Tisk přebalu toaletního mýdla provádíme plně barevný v CMYK. Před realizací zakázky vám bude zaslán náhled výrobku a etiket k finální korektuře. Výrobu zahájíme až po vašem odsouhlasení.

Obal:

  • papírový obal: papírový přebal ve tvaru bonbonu, etiketa s plně barevným potiskem v CMYK

Náplň: mýdlo vyrábíme v České republice, v našem závodě ve Stráži pod Ralskem. Naše výroba probíhá plně v režimu správné výrobní praxe, která je přísně kontrolována příslušnými státními orgány. Výrobky tak splňují veškeré legislativní náležitosti v rámci celé Evropské unie.

 
Tisková data: po objednání vás budeme ohledně grafiky kontaktovat.
Hmotnost 0.05 kg
Výběr z variant náplní kosmetiky

s aquaminerály – s extraktem z mořské řasy, s extraty růže a šípku, s extrakty medu a kozího mléka, s bylinným extraktem a vůní levandule, s olivovým olejem, pivní – s extrakty z pivních kvasnic, vinná – s extraktem z vinné révy, s hadím jedem

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT