Maxi reklamní sprchový gel 1000 ml s vlastní etiketou – gold

79,00   bez DPH

Maxi sprchový gel pro muže 5v1 je vyroben z kvalitních ingrediencí. Praktický sprchový gel pro muže s vlastní etiketou, je vhodný zejména pro autosalony, servisy, prodejce motorek a firmy s automotive zaměřením.

Cena podle množství

Množství (ks)Cena bez DPH/ks
250 - 49979,00 
500 - 99975,05 
1000 - 199971,10 
2000 +67,15 
Přidat do poptávky
Katalogové číslo: RK000058

Omezení prodeje: na těchto stránkách prodáváme pouze subjektům s platným IČO. Fyzické osoby mohou nakupovat na www.bohemiagifts.cz.

Reklamní XXL sprchový gel 1000 ml – gold

Tento unikátní reklamní sprchový gel je navržen tak, aby vás osvěžil a poskytl pocit plný energie. Jeho intenzivní vůně dodává pocit síly a svěžesti, které potřebujete každý den. Je vyroben z kvalitních a pečlivě vybraných ingrediencí, které se postarají o vaši pokožku a vlasy. Jeho bohatá a krémová konzistence vytváří záplavu měkké pěny, která zanechává vaši pokožku jemnou a hydratovanou. Praktický reklamní dárek pro všechny, kteří mají co do činění s auty a motorkami.

Darujte originální praktický dárek s etiketami 100% ve vašem designu. Na etikety je možné umístit text, logo, obrázek firmy nebo vašich produktů. Tisk etiket provádíme plně barevný v CMYK na bílou plastovou folii. Před realizací zakázky vám bude zaslán náhled výrobku a etiket k finální korektuře. Výrobu zahájíme až po vašem odsouhlasení.

Obal:

  • Lahev: PP materiál – “zlatá” barva
  • Uzávěr: černý, šroubovací

Vůně: pánská vůně – man

Náplň: sprchový gel vyrábíme v našem závodě ve Stráži pod Ralskem. Naše výroba probíhá plně v režimu správné výrobní praxe, která je přísně kontrolována příslušnými státními orgány. Výrobky tak splňují veškeré legislativní náležitosti v rámci celé Evropské unie.

Po objednání vás budeme kontaktovat ohledně zpracování grafiky etiket.

Hmotnost 1,1 kg
Rozměry 6 × 13 × 22 cm

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT