Pěna do koupele 500 ml s vlastní etiketou – aris

64.00  bez DPH

Reklamní pěna do koupele 500 ml se šroubovacím uzávěrem a s etiketami plně ve vašem designu. Praktický a voňavý reklamní předmět s vaším logem, textem či obrázkem ve větším balení.

Cena podle množství

Množství (ks)Cena bez DPH/ks
250 - 49964.00 
500 - 99960.80 
1000 - 199957.60 
2000 +54.40 
Katalogové číslo: RK000057

Omezení prodeje: na těchto stránkách prodáváme pouze subjektům s platným IČO. Fyzické osoby mohou nakupovat na www.bohemiagifts.cz.

Reklamní pěna do koupele 500 ml s vlastní etiketou – aris

Reklamní pěna do koupele s etiketami 100% ve vašem designu o objemu 500 ml. Na etikety je možné umístit text, logo, obrázek firmy nebo vašich produktů. Hodnotný voňavý dárek pro vaše klienty. Tisk etiket provádíme plně barevný v CMYK na bílou plastovou folii. Před realizací zakázky vám bude zaslán náhled výrobku a etiket k finální korektuře. Výrobu zahájíme až po vašem odsouhlasení. Obal:

  • Lahev: PET materiál – transparentní
  • Uzávěr: šroubovací, stříbrný

Náplň: kosmetiku vyrábíme v našem závodě ve Stráži pod Ralskem. Naše výroba probíhá plně v režimu správné výrobní praxe, která je přísně kontrolována příslušnými státními orgány. Výrobky tak splňují veškeré legislativní náležitosti v rámci celé Evropské unie.   Po objednání vás budeme ohledně grafiky kontaktovat.

Hmotnost 0.57 kg
Výběr z variant náplní kosmetiky

sport, man (s kořeněnou vůní), s extraty růže a šípku, s arganovým olejem, s extrakty medu a kozího mléka, s bylinným extraktem a vůní levandule, s kokosovým olejem (dětská i dospělá kosmetika), s olivovým olejem, s extrakty z kaštanu koňského, s konopným olejem, se solí z Mrtvého moře, pivní – s extrakty z pivních kvasnic, vinná – s extraktem z vinné révy, s hadím jedem, jahoda (dětská i dospělá kosmetika), borůvka (dětská i dospělá kosmetika), banán (dětská i dospělá kosmetika)

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT