Domů » Reklamní předměty a firemní dárky » Tekuté mýdlo 500 ml s vlastní etiketou – jakarta

Tekuté mýdlo 500 ml s vlastní etiketou – jakarta

49,00   bez DPH

Reklamní tekuté mýdlo s etiketami plně ve vašem designu. Skvělý a užitečný reklamní dárek pro vaše klienty, zákazníky nebo zaměstnance zaručující dokonalou péči o pokožku.

Cena podle množství

Množství (ks)Cena bez DPH/ks
250 - 49949,00 
500 - 99946,55 
1000 - 199944,10 
2000 +41,65 
Katalogové číslo: RK000037

Omezení prodeje: na těchto stránkách prodáváme pouze subjektům s platným IČO. Fyzické osoby mohou nakupovat na www.bohemiagifts.cz.

Reklamní tekuté mýdlo 500 ml

Reklamní tekuté mýdlo v atraktivním obalu s vaší vlastní etiketou. Na etikety je možné umístit text, logo, obrázek firmy nebo vašich produktů. Tento produkt je ideální volbou pro ty, kteří chtějí vytvořit nezapomenutelný reklamní předmět a zároveň poskytnout praktický a užitečný firemní dárek.

Tisk etiket provádíme plně barevný v CMYK na bílou plastovou folii. Před realizací zakázky vám bude zaslán náhled výrobku a etiket k finální korektuře. Výrobu zahájíme až po vašem odsouhlasení.

Grafické práce: grafické práce spojené s tvorbou etiket nejsou v ceně zahrnuty. Dodat můžete vlastní tisková data vytvořená dle našich instrukcí.

Obal:

  • Lahev: PET materiál – transparentní
  • Uzávěr: bílý transparentní, pumpička

Náplň: tekuté mýdlo vyrábíme v našem závodě ve Stráži pod Ralskem. Naše výroba probíhá plně v režimu správné výrobní praxe, která je přísně kontrolována příslušnými státními orgány. Výrobky tak splňují veškeré legislativní náležitosti v rámci celé Evropské unie.

 

Skladové zásoby nejsou garantovány.

Po objednání vás budeme ohledně grafiky kontaktovat.

Hmotnost 0,57 kg
Kosmetika (náplň) - výběr variant

s antimikrobiálními přísadami, man (s kořeněnou vůní), s extraty růže a šípku, s arganovým olejem, s extrakty medu a kozího mléka, s bylinným extraktem a vůní levandule, s kokosovým olejem (dětská i dospělá kosmetika), s olivovým olejem, s extrakty z kaštanu koňského, s konopným olejem, se solí z Mrtvého moře, pivní – s extrakty z pivních kvasnic, vinná – s extraktem z vinné révy, s hadím jedem, jahoda (dětská i dospělá kosmetika), borůvka (dětská i dospělá kosmetika), banán (dětská i dospělá kosmetika)

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT