Domů » Reklamní předměty a firemní dárky » Toaletní mýdlo 80 g v plechové krabičce s vlastním potiskem

Toaletní mýdlo 80 g v plechové krabičce s vlastním potiskem

89,00   bez DPH

Reklamní toaletní mýdlo 80 g v plechové krabičce s vaším vlastním potiskem na víku. Mýdlo vyrobené českým výrobce s vaším logem nebo obrázkem na obalu potěší každého klienta.

Cena podle množství

Množství (ks)Cena bez DPH/ks
50 - 19989,00 
200 - 49984,55 
500 - 99980,10 
1000 +75,65 
Katalogové číslo: BC200089

Omezení prodeje: na těchto stránkách prodáváme pouze subjektům s platným IČO. Fyzické osoby mohou nakupovat na www.bohemiagifts.cz.

Toaletní mýdlo s glycerinem 80 g v plechové krabičce s potiskem

Tuhé mýdlo s obalem 100% ve vašem designu. Na víko plechové krabičky je možné umístit text, logo, obrázek firmy nebo vašich produktů. Tisk víka krabičky na toaletní mýdlo provádíme plně barevný v CMYK. Před realizací zakázky vám bude zaslán náhled výrobku a etiket k finální korektuře. Výrobu zahájíme až po vašem odsouhlasení.

Obal:

  • plechový obal: plechová krabička s plně barevným potiskem v CMYK na víku

Náplň: mýdlo vyrábíme v České republice, v našem závodě ve Stráži pod Ralskem. Naše výroba probíhá plně v režimu správné výrobní praxe, která je přísně kontrolována příslušnými státními orgány. Výrobky tak splňují veškeré legislativní náležitosti v rámci celé Evropské unie.

Tisková data: po objednání vás budeme ohledně grafiky kontaktovat.

Hmotnost 0,11 kg
Kosmetika (náplň) - výběr variant

jablko a skořice – s bylinnými extrakty, s aquaminerály – s extraktem z mořské řasy, man (s kořeněnou vůní), s extraty růže a šípku

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT