Toaletní mýdlo 100 g v papírové krabičce s vlastním potiskem

42.00  bez DPH

Reklamní toaletní mýdlo v papírové krabičce s vaším vlastním potiskem. Darujte vašim klientům praktický voňavý dárek, který jistě využijí a skvěle tak zpropagujete vaší značku.

Cena podle množství

Množství (ks)Cena bez DPH/ks
250 - 49942.00 
500 - 99939.90 
1000 - 199937.80 
2000 +35.70 
Katalogové číslo: RK000042

Omezení prodeje: na těchto stránkách prodáváme pouze subjektům s platným IČO. Fyzické osoby mohou nakupovat na www.bohemiagifts.cz.

Reklamní tuhé mýdlo 100 g v papírové krabičce

Toaletní mýdlo s krabičkou 100% ve vašem designu. Na etikety je možné umístit text, logo, obrázek firmy nebo vašich produktů. Tisk krabičky toaletního mýdla provádíme plně barevný v CMYK. Před realizací zakázky vám bude zaslán náhled výrobku a etiket k finální korektuře. Výrobu zahájíme až po vašem odsouhlasení.

Obal:

  • papírový obal: papírová krabička s plně barevným potiskem v CMYK

Náplň: mýdlo vyrábíme v České republice, v našem závodě ve Stráži pod Ralskem. Naše výroba probíhá plně v režimu správné výrobní praxe, která je přísně kontrolována příslušnými státními orgány. Výrobky tak splňují veškeré legislativní náležitosti v rámci celé Evropské unie.   Skladové zásoby nejsou garantovány.

Tisková data: po objednání vás budeme ohledně grafiky kontaktovat.

Hmotnost 0.12 kg
Výběr z variant náplní kosmetiky

s aquaminerály – s extraktem z mořské řasy, s extraty růže a šípku, s bylinným extraktem a vůní levandule, s konopným olejem, vinná – s extraktem z vinné révy

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT