Tekuté mýdlo 500 ml s vlastní etiketou – bali

41.65 49.00 
bez DPH

Reklamní tekuté mýdlo s etiketami plně ve vašem designu. Skvělý praktický reklamní dárek, který budou mít vaši klient často na očích.

49.00 

Množství Kč bez DPH / ks
250 - 499 49.00 
500 - 999 46.55 
1000 - 1999 44.10 
2000+ 41.65 
Katalogové číslo: RK000038

Omezení prodeje: na těchto stránkách prodáváme pouze subjektům s platným IČO. Fyzické osoby mohou nakupovat na www.bohemiagifts.cz.

Reklamní tekuté mýdlo 500 ml s vlastní etiketou

Vyrobíme pro vás reklamní tekuté mýdlo s vaší vlastní etiketou. Na etikety je možné umístit text, logo, obrázek firmy nebo vašich produktů. Získejte kvalitní praktický firemní dárek pro vaše klienty, zákazníky nebo zaměstnance, který bude tou pravou podporou vaší značky.

Tisk etiket provádíme plně barevný v CMYK na bílou plastovou folii. Před realizací zakázky vám bude zaslán náhled výrobku a etiket k finální korektuře. Výrobu zahájíme až po vašem odsouhlasení.

Obal:

  • Lahev: PET materiál – transparentní
  • Uzávěr: bílý transparentní, pumpička

Náplň: tekuté mýdlo vyrábíme v našem závodě ve Stráži pod Ralskem. Naše výroba probíhá plně v režimu správné výrobní praxe, která je přísně kontrolována příslušnými státními orgány. Výrobky tak splňují veškeré legislativní náležitosti v rámci celé Evropské unie.

Po objednání vás budeme ohledně grafiky kontaktovat.

Hmotnost 0.57 kg
Výběr z variant náplní kosmetiky

s antimikrobiálními přísadami, man (s kořeněnou vůní), s extraty růže a šípku, s arganovým olejem, s extrakty medu a kozího mléka, s bylinným extraktem a vůní levandule, s kokosovým olejem (dětská i dospělá kosmetika), s olivovým olejem, s extrakty z kaštanu koňského, s konopným olejem, se solí z Mrtvého moře, pivní – s extrakty z pivních kvasnic, vinná – s extraktem z vinné révy, s hadím jedem, jahoda (dětská i dospělá kosmetika), borůvka (dětská i dospělá kosmetika), banán (dětská i dospělá kosmetika)

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT