Sprchový gel 250 ml s vlastní etiketou – aruba

33.15 39.00 
bez DPH

Reklamní sprchový gel 250 ml s etiketami plně ve vašem designu. Kvalitní sprchové gely, jako praktické dárky pro vaše klienty vyrobené v České republice.

39.00 

Množství Kč bez DPH / ks
250 - 499 39.00 
500 - 999 37.05 
1000 - 1999 35.10 
2000+ 33.15 
Katalogové číslo: RK000013

Omezení prodeje: na těchto stránkách prodáváme pouze subjektům s platným IČO. Fyzické osoby mohou nakupovat na www.bohemiagifts.cz.

Reklamní sprchový gel 250 ml s vlastní etiketou

Reklamní sprchový gel 250 ml s etiketami 100% ve vašem designu. Na etikety je možné umístit text, logo, obrázek firmy nebo vašich produktů. Darujte svým klientům nebo zaměstnancům kvalitní dárek pro každodenní použití, který je navíc vyrobený v České republice.

Tisk etiket provádíme plně barevný v CMYK na bílou plastovou folii. Před realizací zakázky vám bude zaslán náhled výrobku a etiket k finální korektuře. Výrobu zahájíme až po vašem odsouhlasení.

Obal:

  • Lahev: PET materiál – transparentní
  • Uzávěr: klipový, stříbrný nebo černý

Náplň: sprchový gel vyrábíme v našem závodě ve Stráži pod Ralskem. Naše výroba probíhá plně v režimu správné výrobní praxe, která je přísně kontrolována příslušnými státními orgány. Výrobky tak splňují veškeré legislativní náležitosti v rámci celé Evropské unie.

 

Po objednání vás budeme ohledně grafiky kontaktovat.

Hmotnost 0.3 kg
Výběr z variant náplní kosmetiky

sport, man (s kořeněnou vůní), s extraty růže a šípku, s arganovým olejem, s extrakty medu a kozího mléka, s bylinným extraktem a vůní levandule, s kokosovým olejem (dětská i dospělá kosmetika), s olivovým olejem, s extrakty z kaštanu koňského, s konopným olejem, se solí z Mrtvého moře, pivní – s extrakty z pivních kvasnic, vinná – s extraktem z vinné révy, s hadím jedem, jahoda (dětská i dospělá kosmetika), borůvka (dětská i dospělá kosmetika), banán (dětská i dospělá kosmetika)

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT