Sprchový gel 250 ml s vlastní etiketou – aris

39,00   bez DPH

Reklamní sprchový gel o objemu 250 ml s etiketami plně ve vašem designu. Skvělý praktický reklamní dárek pro vaše klienty.

Více informací o nabízených náplních a parfemacích kosmetických výrobků najdete na stránce KOSMETIKA.
 
?Máte vlastního grafika a dodáte nám tisková data dle námi zaslaných požadavků na grafiku.
?Máte logo v tiskové kvalitě a požadujete jednoduchou etiketu s logem a textem.
?Máte logo v tiskové kvalitě, popř. znáte text a máte představu o designu, kterou si přejete zpracovat naším grafikem. Sazba je za 1 hodinu grafických prací.
0,00 
Jak správně připravit tiskové podklady?
 
  • Cena úprav / potisk a grafika (bez DPH): 0,00 
  • Cena celkem (bez DPH): 0,00 

Cena podle množství

Množství (ks)Cena bez DPH/ks
250 - 49939,00 
500 - 99937,05 
1000 - 199935,10 
2000 +33,15 
Přidat do poptávky
Katalogové číslo: RK000012

Omezení prodeje: na těchto stránkách prodáváme pouze subjektům s platným IČO. Fyzické osoby mohou nakupovat na www.bohemiagifts.cz.

Reklamní sprchový gel 250 ml s vlastní etiketou

Reklamní sprchový gel 250 ml s etiketami 100% ve vašem designu. Na etikety je možné umístit text, logo, obrázek firmy nebo vašich produktů. Darujte svým klientům praktický voňavý dárek, který budou jistě používat a budou mít vaši reklamu často na očích.

Tisk etiket provádíme plně barevný v CMYK na bílou plastovou folii. Před realizací zakázky vám bude zaslán náhled výrobku a etiket k finální korektuře. Výrobu zahájíme až po vašem odsouhlasení.

Obal:

  • Lahev: PET materiál – transparentní
  • Uzávěr: klipový, stříbrný

Náplň: sprchový gel vyrábíme v našem závodě ve Stráži pod Ralskem. Naše výroba probíhá plně v režimu správné výrobní praxe, která je přísně kontrolována příslušnými státními orgány. Výrobky tak splňují veškeré legislativní náležitosti v rámci celé Evropské unie.

 

Po objednání vás budeme ohledně grafiky kontaktovat.

Hmotnost 0,3 kg
Kosmetika (náplň) - výběr variant

man (s kořeněnou vůní), s extraty růže a šípku, s arganovým olejem, s extrakty medu a kozího mléka, s bylinným extraktem a vůní levandule, s kokosovým olejem (dětská i dospělá kosmetika), s olivovým olejem, s extrakty z kaštanu koňského, s konopným olejem, se solí z Mrtvého moře, pivní – s extrakty z pivních kvasnic, vinná – s extraktem z vinné révy, s hadím jedem, jahoda (dětská i dospělá kosmetika), borůvka (dětská i dospělá kosmetika), banán (dětská i dospělá kosmetika)

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT