Sprchový gel 1000 ml s vlastní etiketou – industrial – černý

67.15 79.00 
bez DPH

Reklamní sprchový gel s etiketami plně ve vašem designu s pánskou vůní. Krásný dárek vhodný pro muže nebo pro firmy s automotive zaměřením.

79.00 

Množství Kč bez DPH / ks
250 - 499 79.00 
500 - 999 75.05 
1000 - 1999 71.10 
2000+ 67.15 
Katalogové číslo: RK000017

Omezení prodeje: na těchto stránkách prodáváme pouze subjektům s platným IČO. Fyzické osoby mohou nakupovat na www.bohemiagifts.cz.

Reklamní sprchový gel 1000 ml v industriální lahvi

Reklamní sprchový gel 1000 ml s etiketami 100% ve vašem designu v originální černé lahvi. Na etikety je možné umístit text, logo, obrázek firmy nebo vašich produktů. Speciální voňavý dárek pro vaše klienty.

Tisk etiket provádíme plně barevný v CMYK na bílou plastovou folii. Před realizací zakázky vám bude zaslán náhled výrobku a etiket k finální korektuře. Výrobu zahájíme až po vašem odsouhlasení.

Obal:

  • Lahev: PP materiál – černá
  • Uzávěr: černý, šroubovací

Vůně: pánská vůně – man

Náplň: sprchový gel vyrábíme v našem závodě ve Stráži pod Ralskem. Naše výroba probíhá plně v režimu správné výrobní praxe, která je přísně kontrolována příslušnými státními orgány. Výrobky tak splňují veškeré legislativní náležitosti v rámci celé Evropské unie.

Po objednání vás budeme ohledně grafiky kontaktovat.

Hmotnost 1.1 kg
Výběr z variant náplní kosmetiky

man (s kořeněnou vůní), s extraty růže a šípku, s arganovým olejem, s extrakty medu a kozího mléka, s bylinným extraktem a vůní levandule, s kokosovým olejem (dětská i dospělá kosmetika), s olivovým olejem, s extrakty z kaštanu koňského, s konopným olejem, se solí z Mrtvého moře, pivní – s extrakty z pivních kvasnic, vinná – s extraktem z vinné révy, s hadím jedem, jahoda (dětská i dospělá kosmetika), borůvka (dětská i dospělá kosmetika), banán (dětská i dospělá kosmetika)

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT