Koupelová sůl 140 g s bylinkami a vlastní etiketou

44,00   bez DPH

Koupelová sůl s bylinkami s vlastním potiskem v celofánovém sáčku s vlastním potiskem a etiketami 100% ve vašem designu. Tři druhy koupelových solí – s levandulí, s ibiškem a se 3 bylinami (heřmánek, mateřídouška, měsíček)

Cena podle množství

Množství (ks)Cena bez DPH/ks
50 - 19944,00 
200 - 49941,80 
500 - 99939,60 
1000 +37,40 
Přidat do poptávky
Katalogové číslo: RK000052

Omezení prodeje: na těchto stránkách prodáváme pouze subjektům s platným IČO. Fyzické osoby mohou nakupovat na www.bohemiagifts.cz.

Koupelová sůl s bylinkami 140 g s vlastní etiketou

Koupelová sůl s bylinkami s vlastním potiskem v celofánovém sáčku a etiketami 100% ve vašem designu. Na etikety je možné umístit text, logo, obrázek firmy nebo vašich produktů.

Tisk etiket provádíme plně barevný v CMYK na bílou plastovou folii. Před realizací zakázky vám bude zaslán náhled výrobku a etiket k finální korektuře. Výrobu zahájíme až po vašem odsouhlasení.

Grafické práce: grafické práce spojené s tvorbou etiket nejsou v ceně zahrnuty. Dodat můžete vlastní tisková data vytvořená dle našich instrukcí.

Obal:

  • celofánový kornout uzavřený mašlí

Náplň: Koupelová sůl s bylinkami – 3 druhy: s levandulí, s ibiškem a se 3 bylinami (heřmánek, mateřídouška, měsíček). Kosmetiku vyrábíme v našem závodě ve Stráži pod Ralskem. Naše výroba probíhá plně v režimu správné výrobní praxe, která je přísně kontrolována příslušnými státními orgány. Výrobky tak splňují veškeré legislativní náležitosti v rámci celé Evropské unie.

 

Skladové zásoby nejsou garantovány.

Po objednání vás budeme ohledně grafiky kontaktovat.

Hmotnost 0,15 kg
Kosmetika (náplň) - výběr variant

3 byliny – heřmánek, mateřídouška, měsíček, ibišek, levandule

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT